|  | 

Твір “Життєвий вибір людини”

Життя людини – череда рішень, які вона приймає. Кожне наше рішення – це вибір з низки варіантів. Щодня кожна людина робить вибір не один раз, а декілька, від простих побутових до таких, що впливають на все її подальше життя. Інколи вибирати легко, наприклад, коли обираєш між тим, що тобі подобається, і тим, що ні.

Часом це зробити складніше, бо твій вибір стикається з інтересами інших людей.

Звичайно, коли ми обираємо конкретні речі, ми аналізуємо плюси та мінуси різних варіантів. Та навіть у цьому випадку не можемо бути впевненими в тому, що все буде саме так, як ми загадали. І не знаємо напевне, як би все було, якби колись ми зробили інший вибір. Бо життя – непередбачуване, і, мабуть, його не можна спланувати заздалегідь.

Обрана колись професія може стати не затребуваною через кілька років чи просто не сподобатися, більш того, можуть не заладитися стосунки з чоловіком чи дружиною, але ж хто знає про те наперед? Єдиний життєвий вибір, який ми можемо зробити, це вибір власних принципів прийняття важливих рішень.

Мабуть, під життєвим вибором людини мається на увазі її ставлення до самого життя та інших людей, засоби, які людина обирає задля досягнення своїх цілей. Хтось обирає життя за підказками душі та по правді, а хтось – за пихою та вигодою. Перший іде власним шляхом, долає труднощі, розкриває таланти та знаходить своє щастя, а другий думає лише про те, як бути кращим за інших – мати більше грошей, займати кращу посаду, одружитися з гарнішою жінкою, водити шикарніше авто.

Такі люди не отримують від життя справжнього задоволення, а лише заздрість з боку інших.

Хтось не може собі дозволити отримати вигоду, обманюючи когось, наживаючись на чиємусь нещасті, а для другого це норма. Хтось здатен принести в жертву власне життя заради іншої людини, а хтось може вбити за образу чи гроші.

Усе, що я можу сказати наостанок – це те, що кожен робить вибір самостійно.

Неможливо змусити когось бути чесним, добрим, працьовитим по-справжньому. Можна ув’язнити злодія та випросити грошей на благо чинність у скупердяя, та це не зробить їх кращими та більш щасливими. Тому краще думати за себе і будувати власне життя.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

Твір на тему: Твір “Життєвий вибір людини”
Твір “Життєвий вибір людини”
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email