|  | 

Твір ЗНО “Чи варто мати близьких друзів, чи досить просто мати приятелів?”

Аргументи, докази, приклади, висновок

На сьогоднішній день багато людей не має близьких друзів. Таким вибором вони відмовляються від допомоги, яку могли б надати їм справжні товариші.

Але й самі відсторонюються від того, щоб комусь допомогти. Існує навіть такий погляд, що дружба – це навалювання на себе чужих проблем. Я з ним не згоден, але можу зрозуміти, чому люди дивляться на дружбу саме так.

Багатьох людей у близьких дружніх стосунках дратує, коли добре ставлення починають використовувати заради власної вигоди – позичати гроші чи речі та не віддавати вчасно, постійно жалітися, перекладати свої проблеми на чужі плечі.

На мою думку, поняття дружби не включає корисних інтересів. Дружба засновується на любові, щирий симпатії та взаєморозумінні. Ти не бажаєш зробити щось таке, від чого другові буде погано, а навпаки – допомогти в разі потреби. І якщо пощастить знайти людину, яка стане справжнім другом, то варто берегти такі взаємини.

Мати приятелів також добре, якщо з ними цікаво проводити час.

Головне, мабуть, усвідомлювати, наскільки це важливі для тебе люди, наскільки їм варто довіряти та скільки часу присвячувати спілкуванню.

Я сам дуже часто не зближувався з людьми, тримав їх на відстані, бо мав декілька розчарувань у друзях. Але з часом моє серце відтаяло, я знову зблизився з товаришами як з рідними..

Не раз впродовж свого невеликого ще життя я ображався на своїх товаришів, але з часом навчився пробачати їм шпильки на свою адресу, інші недоліки. Люди не є ідеальними, мабуть, не зустрічається в реальному житті також взірця ідеальної дружби.

Хоча гарні варіанти близької дружби, звичайно, існують.

Добрий приклад дружби в українській літературі нам демонстрував веселий та хоробрий Еней зі своїми вояками – герой бурлескної поеми “Енеїда” І. Котляревського. Справжніми друзями, товаришами, а не тільки закоханими чоловіком та жінкою показують себе герої роману І. Багряного “Тигролови” Наталка та Григорій. Щиро вони протягують один одному руку, щоб врятувати, допомогти, підтримати.

Чи маю я справжніх друзів?

Я можу сказати, що намагаюся бути добрим товаришем для інших. А хто для мене насправді близький та рідний – це покаже час.

Твір ” Чи варто мати близьких друзів, чи досить просто мати приятелів?”

Варіант 2

Чи не тому хтось не має справжнього друга, бо боїться розчаруватися у ньому? Мабуть, це саме так. З цього походить звичка замінювати близьку дружбу спілкуванням у віртуальних мережах. Часто люди роками не мають близьких товаришів, спілкуються з майже незнайомими. Іноді вони ніколи й не побувають у гостях в своїх “найкращих товаришів”.

На мою думку, важливо мати близьких друзів. З ними набагато цікавіше, ніж з малознайомими приятелями, бо можна і розповісти набагато більше, відкрити душу, як-то кажуть. З часом близькі друзі створюють власну історію: з фотографій, листів, святкових листівок, переписки в Інтернеті, записів на відеокамеру. Сучасна естрадна українська пісня “Старі фотографії” покійного Кузьми Скрябіна розповідає власне про такі почуття: ті, що мають продовження у часі, невмирущі почуття в глибині душі.

Моїми близькими друзями є Іван та Оленка, це брат та сестра, мої однокласники. З Іваном ми дружимо вже чотири роки близько, а навчаємося ми разом п’ять років. Поєднало нас спільне захоплення малюванням та скульптурою. У класі більше не було людини, яка б зрозуміла моє хобі так, як він.

А з Оленкою ми зблизилися через її брата.

Вона теж добре малює, хоча більше полюбляє сферу моди та шиття. Я разом з нею малював ескізи до нарядних бальних суконь. Я почуваюся у них вдома неначе в квартирі своїх батьків – так ми зріднилися за минулі роки. Після школи ми з Іванком збираємося вступати до училища культури на відділення графіки та живопису. Ми обрали спільний шлях.

Не зближуватися з людьми, тримати їх на відстані – такий варіант обирає багато людей. Вони вдовольняються просто приятельськими стосунками. Я добре ставлюся до таких стосунків, але тягнуся до близької дружби.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3.00 out of 5)

Твір на тему: Твір ЗНО “Чи варто мати близьких друзів, чи досить просто мати приятелів?”
Твір ЗНО “Чи варто мати близьких друзів, чи досить просто мати приятелів?”
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email