|  | 

Учитель у пам’яті моїй – твори на вільну тему – твори на нелітературні теми – твори з розвитку мовлення – учнівські твори – твір

Усі стежки – від шкільного порога. Початок усіх професій – у шкільному класі. Ключ до всіх духовних багатств світу – у нього, шкільного наставника.

Це ж бо він, учитель, повів нас у світ знань, допоміг обрати з тисяч свою дорогу в житті, навчив не лише премудрощів шкільних предметів, а й найскладнішої з наук – бути людиною. Тому стільки глибоких почуттів у словах “учителю мій”, які промовляють люди різного віку й життєвого досвіду в усіх куточках світу. Саме до вчителя спрямовані найкращі слова подяки за те, що він робить для дітей, для справи виховання. Поет І. Драч влучно відзначив:

Нема лихішої роботи, ніж учительська, Нема виснажливішої роботи, Де нерви паляться, мов хмиз сухий, Де серце рветься в клекоті і в чаді, Але нема щасливішої долі, Коли Людина з рук твоїх, Людино,

Іде у світ, на краплю світ людніє. Це справді благородна мета – сьогодні працювати для майбутнього, сіяти зерна доброго, світлого, щоб зійшли вони в душах молодого покоління. Справжній учитель не байдужий до долі своїх вихованців, він радіє і переживає за них, у разі необхідності підкаже й допоможе.

Турботи й надії вчителів світу звучать у Молитві вчителя, яку написала педагог із Чилі. Вчителі Землі однаково прагнуть, щоб молодь була сильною, розумною, винахідливою. Прикладом самовідданого служіння дітям є Песталоцці й Сковорода, Корчак і Сухомлинський та багато інших відомих світові й знаних тільки в маленьких школах учителів.

Я вважаю себе щасливою людиною, бо на життєвому шляху мені зустрілися талановиті вчителі, справжні майстри своєї справи. Такі звичайні, здавалось би, люди, вчителі, назавжди запам’ятовуються. Учитель… Яке звичне і яке містке це слово!

Той, хто навчає, хто збагачує розум і душу молодої людини, хто відкриває перед нею невичерпну скарбницю знань і невмирущих моральних цінностей. І якщо тобі в житті пощастило, і ти зустрів справжнього вчителя, твоє життя буде прожите недаремно. Частинка його серця, його самого буде в твоєму житті вічно світити й допомагати вижити в найскрутні-ші часи, Промайнуть роки, але пам’ять повертатиме нас до найкращої пори життя – шкільної.

І це завдяки вам, дорогі вчителі.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

Твір на тему: Учитель у пам’яті моїй – твори на вільну тему – твори на нелітературні теми – твори з розвитку мовлення – учнівські твори – твір
Учитель у пам’яті моїй – твори на вільну тему – твори на нелітературні теми – твори з розвитку мовлення – учнівські твори – твір
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email