|  | 

Улюбленці моєї сім’ї (твір-опис)

8 КЛАС

ТВОРИ НА НЕЛІТЕРАТУРНІ ТЕМИ

Улюбленці моєї сім’ї (твір-опис)

Моя сім’я – це три покоління в одній квартирі: бабуся з дідусем, мама з татом і я з братом. Усі ми різні, а тому часто виникають суперечки, яку програму по телевізору дивитися, які книги читати, якого розпорядку дня дотримуватися. Але є вжитті моєї сім’ї те, що нас об’єднує.

Це – тварини, які живуть поруч з нами.

Сталося так, що всі вони доволі екзотичні, незвичайні і дуже цікаві, та загальними улюбленцями стали кішка й собака.

Коли чуєш слово “бурмілла”, то здається, що йдеться про якусь машину чи пристрій. Але це наша кішечка Аліса – справжня англійська аристократка бурманська срібляста. Перших бурмілл вивели у Великій Британії, а з часом цією породою захопилися й в інших країнах.

У нашої Аліси яскраво-зелені очі, світло-коричнева срібляста шубка, стрункі ніжки. Вона енергійна, активна, непосидюча, але доброзичлива і товариська. Аліса любить поніжитися у когось із нас на колінах, уміє випросити ласий шматочок. Вона горда й незалежна, але добре ладнає з усіма членами великої родини і з домашнім улюбленцем Райтом.

Райт – це собака породи пулі. Пулі відома ще з ХІ століття. Вона була виведена угорськими пастухами і допомагала людям переганяти з місця на місце овечі отари. Звичайно ж, щоб виконувати таку роботу, ні собаки повинні були вміти гарно стрибати й бігати.

Свою рухливість пулі зберігає і в умовах міста, головне, щоб господар був поряд, адже вірність і відданість у цих собак стоїть на першому місці.

Наш Райт – справжній породистий пулі. Він схожий на квадратну подушку. Його голова невеликого розміру, очі круглі, темно-карі, вуха широкі, заокруглені й висячі, передні лапи коротші за задні, хвіст середньої довжини. Але все це не одразу побачиш, адже Райт увесь вкритий пухнастою, хвилястою шерстю, яка утворює густі перекручені шнури завдовжки до двадцяти сантиметрів.

Коли собака біжить тобі назустріч, то здається, що з дивана раптом зіскочила шерстяна іржаво-чорна подушка і, метляючи в різні боки довгими китицями, високо підстрибує і радісним гавкотом вітає твій прихід.

Наш Райт – дуже товариський пес. Він добре ладнає не лише з усіма членами родини, а й з Алісою. Він не проганяє кішку від своєї миски, любить гратися з нашою аристократкою, яка відповідає йому взаємністю.

Ця екзотична пара вчить нас, людей, бути терплячішими і терпимішими до інших, поступатися своїми інтересами заради миру і спокою в родині.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

Твір на тему: Улюбленці моєї сім’ї (твір-опис)
Улюбленці моєї сім’ї (твір-опис)
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email