|  | 

Ваша дитина готова до школи, якщо

Хоче йти до школи! Упевнена, що в школі дізнається багато нового й цікавого. Не торопіє у присутності сторонніх людей. Може вчити вірші напам’ять. Уміє слухати й виконувати вказівки дорослого.

Уміє правильно тримати олівець, писати й малювати за зразком. Знає назви свійських і диких тварин, птахів, дерев, квітів та інших рослин, предметів довкілля. Уміє працювати пензликом і фарбами, подобається розфарбовувати малюнки.

Може самостійно займатися клопіткою роботою впродовж 15-20 хвилин (малювати, ліпити, збирати мозаїку тощо). Уміє лічити від 1 до 10 й від 10 до 1. Може назвати групу предметів одним словом, наприклад: слива, груша, яблуко – це фрукти. Уміє читати по складах, а можливо, й цілими словами.

Може сам себе обслуговувати: застібати гудзики, зав’язувати шнурки. Уміє розв’язувати прості приклади. Уміє працювати з ножицями та клеєм, робе аплікації. Легко описує малюнок, складає невелику розповідь з 5 речень.

Уміє гратися та спілкуватися з хлопчиками й дівчатками, знає правила культурної поведінки. Їй подобається збирати пазли, вона трохи конструює.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

Твір на тему: Ваша дитина готова до школи, якщо
Ваша дитина готова до школи, якщо
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email