|  | 

“Відчуй смак Америки…”

“Відчуй смак Америки…” Коли йдеш вулицею або парком, то нерідко бачиш, що деякі люди палять. А коли придивишся уважніше, то видно, що з цигарками стоять і дорослі, й підлітки, як хлопці, так і дівчата. Це дуже погано, згоден. Але чому ж так діється?

По-перше, підлітки дуже хочуть бути схожими на дорослих. А дорослі нерідко не помічають, як служать поганим прикладом для молоді. По-друге, звідусіль на рекламних щитах на нас дивляться радісні, усміхнені обличчя молодих, жвавих, красивих людей… З цигарками в руках. І великими буквами красуються надписи: “Відчуй справжній смак Америки”, “Будь справжнім чоловіком, пали тільки “Мальборо”, “Наші сигарети – то найвища якість”.

А внизу маленькими, непомітними літерами: “Паління шкідливе для вашого здоров’я”. І підлітки купують, димлять потім цигарками, відчуваючи себе “справжніми” чоловіками. “Запалюють ніч”, псують своє здоров’я і впевнені, що чинять по-дорослому. А мене цікавить, чи хоч замислюються ті дорослі, що дозволяють розставляти навкруги такі плакати?

Як реклама вплине на підростаюче покоління? Що буде з паліями через 10-20 років? І якщо замислюються, то чому на рекламних щитах бачимо заклик “відчути справжній смак Америки”?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

Твір на тему: “Відчуй смак Америки…”
“Відчуй смак Америки…”
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email