|  | 

Відгук на збірку Миколи Побеляна “Сніги на двох” (з літератури рідного краю)

У 1999 році вийшла друком нова книжка харківського поета Миколи Побеляна “Сніги на двох”. Вийшла вона у серії “Бібліотека альманаху українців Європи “Зерна”. Із поезією для дітей цього автора ми знайомилися уже в попередніх класах, а тому було приємно гортати сторінки нової збірки цього автора. “Сніги на двох” – це збірка ліричної по езії, автор якої запрошує нас у світ його любові, населений людьми, птахами, деревами, квітами: Любове ніжна, Я перед тобою Уклінно так, Благоговійно так…

Без тебе я З життєвого Двобою Не вийшов би Ніколи і ніяк. У передмові до збірки Анатолій Мойсієнко пише: “Микола Побелян – лірик від природи. У його поезії править бал любові…” Мені дуже сподобалися теплі, задушевні інтимні вірші поета.

Ліричний герой його збірки – закохана людина, щира і відверта у своїх почуттях: Мені так радісно з тобою В оцих снігах ції зими… Є під зорею голубою На всю планету – тільки ми… Для нього любов – це всесильне, всеохоплююче почуття: Фарбує космос Рами в золоте… Земля мов Жінка, що Любити хоче… Ліричний герой не уявляє собі без любові навіть миті життя: Вечоріє Тобою щоденно, І світає Тобою – без мене…

День палає Тобою огненно І ночіє Тобою – теж… Щиро, відверто ліричний герой говорить нам про свої почуття: Всупереч, Мабуть, Самому Богу… Я тебе Безбожно так Люблю… Мені дуже сподобалися вірші М. Побеляна зі збірки “Сніги на двох”, а тому я вам і раджу ознайомитися з ними.

Відкрийте для себе харківського поета Миколу Побеляна, його ліричну поезію, відкриту у своїх радощах і болях, у своїй відвертості і щирості.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

Твір на тему: Відгук на збірку Миколи Побеляна “Сніги на двох” (з літератури рідного краю)
Відгук на збірку Миколи Побеляна “Сніги на двох” (з літератури рідного краю)
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email