|  | 

Відгуки вчителів та батьків на радіопередачу “Художнє слово”

Відгук вчителів на радіопередачу Другого квітня 2013 року на обласному Дніпропетровському радіо відбулася передача, присвячене нашому землякові Олесю Терентійовичу Гончару. Щиро і з душевною теплотою згадували про письменника лауреат Шевченківські премії Г. Гусейнов. Вчителька СЗШ № 23 м. Дніпродзержинська, Г. П. Згама розповіла про роботу шкільного музею Олеся Гончара.

Проникливими були слова вчительки Г. Гамій з Покровського ліцею. Її учні виразно, і з відповідальною інтонацією читали уривки з творів письменника. Вчителі СЗШ №83 із задоволенням слухали виступи про О. Т. Гончара та його творчість. Дійсно, твори, в яких описуються події війни, завжди сприймаються близько до серця, завжди актуальні. А герої повістей та романів письменника надихають на почуття патріотизму та любові до своєї Батьківщини. Вчителі української мови та літератури

КЗО “СЗШ № 83” Дніпропетровської міської ради Відгук на радіпередачу від батьків Теплою та актуальною була передача на Дніпропетровському радіо про нашого землянина О. Гончара.

Добрі спомини письменника Григорія Гусейнова, вчительки СЗШ №23 м. Дніпродзержинська Г. П. Згами про створений шкільний музей Гончара, дали можливість більше дізнатися про цього письменника. Приємне враження ми отримали від читання учнями Покровського ліцею уривків із творів автора. Виникло бажання перечитати “Прапоносці”.

Згадати герої роману, юнаків та дівчат, які йшли в бій, ризикуючи життям, ніколи не ховалися за стіни інших людей, сумували та сміялися, любили і дружили. Ю. Брянський говорив: “Найкращі воїни – це вчорашні робітники, шахтарі, комбайнери, трактористи, взагалі, люди чесних трудових професій”. Ми віримо, що наші діти теж прийнялися інтересом до української літератури. Дякуємо за передачу.

Батьки учнів СЗШ №83 Дніпропетровської міської ради

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3.50 out of 5)

Твір на тему: Відгуки вчителів та батьків на радіопередачу “Художнє слово”
Відгуки вчителів та батьків на радіопередачу “Художнє слово”
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email