|  | 

Використання ігор на ГПД

Діти, ви вже знаєте багато про нашу культуру. Також наш народ вміє і веселитися. В ігри можуть грати не тільки малі діти, а й дорослі.

На ГПД я використовую різні ігри. Це такі як дидактичні ігри, за допомогою яких в дітей тренується пам’ять, мислення, уважність. Наприклад: Дидактична гра “Хто зайвий”

Горобець, соловей, снігур, сойка, синиця. ( Соловей) Дятел, ластівка, жайворонок, перепел, горихвістка. (Ластівка, жайворонок) Дидактична гра “Хто це”. Усеїдний птах.

Небайдужий до блискучих речей. Тулуб чорного кольору з білими боками. (Сорока) Усеїдний пташка.

Знищує безліч гризунів і шкідливих комах. Зимує поблизу людських осель. Розумна, обережна, спостережлива.

Довгий дзьоб, чорно – синє оперення. (Ворона) Невеличка гомінка пташка. Живе поряд із людиною, живлячись крихтами з її столу. А іноді крадучи насіння.

Оперення сіро – коричневе. (Горобець) Птах здавна призвичаївся жити поряд із людиною. Бере їжу майже з людських долонь. Добрий літун. Може долати величезні відстані без відпочинку.

Надзвичайно добре орієнтується в просторі. Символ миру. (Голуб) Також на ГПД використовую рухливі ігри. За допомогою яких вчу дітей дотримуватися правил техніки безпеки, зміцнювати здоров’я дітей на свіжому повітрі. Розвивати в них рухливість, швидкість під час ігор.

Наприклад, такі ігри: “Кіт та мишка”, “Гуси”, “Зайці і нірки”, “Сови”, “Фарби”, “День і ніч” та ін. Всі ці ігри згуртовують дітей. Вчать їх бути добрими і ставитися краще один до одного. Вчитель: Кличко Т. Ю.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4.00 out of 5)

Твір на тему: Використання ігор на ГПД
Використання ігор на ГПД
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email