|  | 

Використання методу телекомунікаційних проектів у навчально-виховному процесі

Додатки до методичного посібника

Додаток № 1

Приклади проектів ePals

Відповідність тем шкільним підручникам з англійської мови

Global Citizens Activities

Підручник 11 класу О. Д. Карп’юк ” Англійська мова “,

Підручник 10класу О. Д. Карп’юк “Англійська мова”,

Підручник 9 класу А. М. Несвіт “Ми вивчаємо англійську мову

Додаток №2

Приклади проектів

Пропоную вашій увазі декілька найцікавіших проектів мережі ePals, в яких ми вже взяли участь. Обов’язково спробуйте!

Ласкаво прошу до мого міста!

Це спільне завдання для всіх членів світової спільноти ePals. Кожне місто, починаючи від страв і спортивних заходів та закінчуючи музеями, фестивалями та природними пам’ятками, має щось особливе. Що особливого у вашому місті?

Завдання для учнів: уявіть собі, що зараз літо – і ви турагент. Ваше завдання полягає у тому, щоб привабити нових відвідувачів до вашого міста – це означає, що ви маєте переконати сімей зі всього світу упакувати валізи і провести літні канікули у вашому рідному місті.

Сухого повідомлення основних фактів (наприклад, кількість населення та розташування) не достатньо – вам слід підійти до цього творчо і використати усі вміння, щоб інші люди дійсно зрозуміли, що робить ваше місто таким особливим та унікальним.

Абетка світу

Опубліковано: Хезер Берковіц (США)

Тип проекту: спільні та окремі класи

Вік учнів: 6 – 12

Опис: Я пропоную “Азбука світу”, сподіваючись на розробку вікі-сайту, де студенти могли б прочитати про різні місця по всьому світу. Це відмінна ідея для об’єднання і співпраці учнів, застосування набутих ними знань у сферах технологій, географії та історії, а також розвитку їх культурної обізнаності. Завдання полягає у тому, що кожен учень обирає собі літеру з алфавіту і відшукує у своєму місті, регіоні, штаті чи країні цікаві та визначні місця, що можуть бути представлені цією літерою. Наприклад, мої учні з Філадельфії, і учень, який обрав літеру “L”, підготував інформацію про Дзвін Свободи (the Liberty Bell). Тоді я склала усі сторінки книги на вікі-сайті, де інші вчителі також можуть легко ділитися своїми книгами.

Цей проект досі знаходиться в стадії розробки, і сподіваюся, що ще багато класів приймуть рішення створити ABC книжки про місця, де вони живуть.

Культурний колаж

Смітсонівський музей американського мистецтва

Створення колажу Митець Нам Джун Пайк створив колаж з рухомих зображень для кожного штату, використовуючи спеціальну програму “Electronic Superhighway” (“Електронна магістраль”).

Тепер ваша черга! Що саме робить місце, де ви живете, несхожим на будь-яке інше? Якби вам довелося представляти вашу країну і все, що вам про неї відомо, візуальним способом, які зображення ви б обрали? Об’єднавшись у групи, оберіть найважливіше з того, що ви знаєте про свою країну та її історію, і що ви хотіли б показати іноземцям – визначні особистості, місця, події, символи, усе, що, на вашу думку, робить вашу країну особливою.

Ви можете комбінувати те, що відбувалося давно, з тим, що відбулося минулого тижня!

Тоді ви представлятимете обрані речі візуально у вигляді колажу. Мета вашої роботи – показати іншим людям, що саме ви вважаєте вартим уваги у своїй країні. Після завершення колажу, додайте описи з поясненнями до нього та всіх його елементів.

Створіть свій культурний профіль Якщо б ви могли поділитися деякими речами про себе зі світом, що б ви розповіли? Якби вам довелося представляти свою країну і її культурну спадщину візуальним способом, які зображення ви б обрали? Створіть культурний профіль для світової спільноти, який розповість дещо про те, ким ви є і звідки ви родом.

Почніть з заповнення “аркуша культурного профілю”, щоб організувати свої думки. Використовуючи інформацію з вашого аркуша, створіть свій профіль на слайді PowerPoint. Ваша анкета (для заповнення “аркуша культурного профілю”): 1. Ваше місто і країна:

2. Символи та кольори, які представляють вашу країну: 3. Якими мовами ви говорите: 4. Ваше хобі і спорт: 5. Ваша родинна спадщина(звідки родом ваші предки): 6. Фестивалі та свята у вашій країні:

7. Одяг, який ви носите: а)Для школи: б)Кожен день: 8. Приклад традиційного одягу вашої країни або те, що ви одягаєте з особливої ​​нагоди: 9. Їжа, яку ви їсте: а)На обід у школі: б)Вдома:

10. Приклад національної страви або те, що ви їсте з особливої ​​нагоди: 11. Музика у вашій країні:

12. Додайте “забавний факт” з культури вашої країни або те, що слід знати новачкові, щоб не потрапити у незручну ситуацію.

Збереження видів

Створіть заклик до дії заради наших вимираючих видів Віковий діапазон: 11-13, 14-18 Необхідний час: 1-2 години Підгрунтя

Рослини або тварини не можуть бути занесені в Червону книгу і знаходяться під загрозою зникнення, поки вчені не зроблять оцінку збереженості виду. Вони збирають інформацію про розмір і особливості ареалу виду, і це дослідження займає багато часу. А час спливає! Багато видів втрачають свої ареали швидше, ніж вчені можуть виміряти їх. Екологи всього світу розробляють методи для швидкої і точної оцінки видів, які найбільше знаходяться у групі ризику, щоб вчасно вжити заходів для їх захисту.

Дослідіть!

Що ставить види під загрозу? Перевірте рослин і тварин, занесених до Червоного списку МСОП. Цей список складає Міжнародний союз охорони природи (МСОП) – найстаріша, найбільша у світі мережа вчених-екологів та їх організацій. Разом з однокласниками прочитайте про 2-3 види з цього списку і відзначте загальні причини, з яких ці види знаходяться під загрозою зникнення.

Ви і ваші однокласники визначити однакові причини? На своєму сайті МСОП зазначає: “…необхідно, щоб ліси світу жили у повному своєму розмаїтті…” Протягом 2011 року – Міжнародного року лісів – спеціалісти з охорони навколишнього середовища по всьому світу вивчали та поширювали інформацію про ці важливі екосистеми.

Відвідайте

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

Твір на тему: Використання методу телекомунікаційних проектів у навчально-виховному процесі
Використання методу телекомунікаційних проектів у навчально-виховному процесі
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email