|  | 

Вишивання

Вишивання для мене – не професія ; дозвілля ; світ, де я живу ; традиція, шана до жінок по материнській лінії. Вишиваю я з малечку, як тільки навчилася тримати голку в руках, бабауся вчила робити перші хрестики, потім вчителька з трудового навчання Людмила Іванівна, яка організувала гурток в школі вишивки і шиття м’яких іграшок. Удосконалення Своєї майстерності відбувалося уже в процесі вишивання. Займалася бісером, в′язала, шила, але найбільшу насолоду приносить вишивання.

Мені дуже подобається опановувати нові техніки і види рукоділля. Вишивання-це ліки від втоми, коли вишиваєш заспокоюєшся, коли іду в крамницю по нитки, набираю цілу торбинку-продавець дивиться і хитає головою. Матеріали для улюбленої справи ніколи не навіюють поганого настрою, завжди повертаєшся із піднесенням і не з пустими руками. Я пишаюся тими людьми, які роблять щось дивовижне, красиве своїми руками, душею.

Ивання для мене – не професія ; дозвілля ; світ, де я живу ; традиція, шана до жінок по материнській лінії. Вишиваю я з малечку, як тільки навчилася тримати голку в руках, бабауся вчила робити перші хрестики, потім вчителька з трудового навчання Людмила Іванівна, яка організувала гурток в школі вишивки і шиття м’яких іграшок. Удосконалення Своєї майстерності відбувалося уже в процесі вишивання.

Займалася бісером, в′язала, шила, але найбільшу насолоду приносить вишивання. Мені дуже подобається опановувати нові техніки і види рукоділля. Вишивання-це ліки від втоми, коли вишиваєш заспокоюєшся, коли іду в крамницю по нитки, набираю цілу торбинку-продавець дивиться і хитає головою.

Матеріали для улюбленої справи ніколи не навіюють поганого настрою, завжди повертаєшся із піднесенням і не з пустими руками. Я пишаюся тими людьми, які роблять щось дивовижне, красиве своїми руками, душею.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3.00 out of 5)

Твір на тему: Вишивання
Вишивання
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email