|  | 

Характеристика образу отця Василя в повісті “Талант” С. Васильченко

У повісті змальовані й негативні персонажі. Уже з перших сторінок ми довідуємося про отця Василя. Спочатку про нього говорять інші персонажі.

Так, дяк Запорожець різко негативно характеризує попа. Поступово перед читачами розкривається натура цієї людини. Отець Василь лицемірний, грубий у ставленні до людей, розпусний, боягузливий.

Негативне ставлення викликає в читача опис зовнішності отця Василя. Він “лютий, як звір”, “блідий, як глина, очі зеленяві, злісні”, не розмовляє, а шипить. Нетактовно, презирливо він ставиться до односельців при конфлікті з Тетяною в церкві та під час її похорону. Піп не вийшов навіть, щоб виконати свій професійний обов’язок щодо покійної. Мабуть, відчував свою провину і боявся гніву та осуду людей.

До негативних образів належать і панич-студент, який підло обдурив Тетяну, скориставшись її довірою і закоханістю, і пані, яка обіцяла допомогти талановитій дівчині, влаштувавши її на навчання, але не дотримала свого слова. Егоїзм і байдужість панівного класу призводила до загибелі талановитих людей з народу.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

Твір на тему: Характеристика образу отця Василя в повісті “Талант” С. Васильченко
Характеристика образу отця Василя в повісті “Талант” С. Васильченко
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email