|  | 

Хто такий форвард в футболі???

Нападник (у футболі) – гравець, який на полі розташований найближче до воріт супротивника. Головні завдання нападників – забивати голи. Цих гравців також називають форвард (від англ. forward, передній), страйкер (від англ. striker, б’ючий), бомбардир і таке інше. Історія тактики нападу Головна мета футбольного матчу – перемога. Перемогу можна здобути лише забивши більше голів, ніж суперник.

Тому одним з головних гравців завжди були нападники – футболісти, які були швидкими та вміли сильно і точно бити по воротах. У перших футбольних іграх гравці атакували хаотично, не дотримуючись тактичних схем. Згодом гравці поділились на тих, які грають ближче до власних воріт (захисники) і гравці центру поля – півзахисники. Незважаючи на розвиток і розвиток тактики, головна мета залишилась – забити м’яч у ворота противника. Найкращі нападники початку XXI сторіччя – Андрій Шевченко, Тьєрі Анрі, Роналдо, Мессі.

Українські нападники Найвідомішими українськими нападниками у радянського футболі були Віктор Каневський, Олег Базилевич, Олег Блохін, Володимир Онищенко, Віталій Старухін, Олег Протасов та Ігор Бєланов, а після проголошення незалежності Тимерлан Гусейнов, Віктор Леоненко, Сергій Ребров і Андрій Шевченко.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

Твір на тему: Хто такий форвард в футболі???
Хто такий форвард в футболі???
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email