|  | 

Я не думала

.”Я не думала”, або “Ти не розумієш”1. Я не думала і не гадала, Що твоєю я заручницею стала. Проти тебе я нічого вже не мала, Тільки за тобою я спостерігала, І в душі так ніжно я тебе кохала. Приспів: Ти розумієш, що не так:Він там, а ти сидиш, тут інше.

Йому так класно з нею, тихше, А може і не так в житті усьому. Ми будемо разом напрочуд всьому!2.Я не думала, що прийде ревність в душі наші, Ниточку, прокладену з сердець порвавши, Може, ми з тобою крил не мавши, Але у вихорі кохання відлітавши, Я за тобою плакала, зіткавши. Приспів: той самий.3.

Я не думала, що ти з другою підеш у танок, Міцно зачинивши своє серце на замок, Але я не пані, я зробила крок, І від цього постраждала – вивчила урок, Що не всі вони такі бувають – крок цей до зірок. Приспів: той самий.4. Я не думала, що душі ваші поєднаютьсяЛюди деякі за вас зазнаються. Губи ніжно поцілують один одногоСерце моє крається і заздриться, Але знай: колись воно зізнається!

Приспів: той самий. 5. Я не думала, що ти відповісиш, Але є надія все-таки на це. Я помітила таке твоє лице, І стискається від цього все моє серце. Приспів: той самий.

Хочу я з тобою бутиВсі питання вмить забути, І кружляти в вирі танцюТи із нею, ти із глянцю, Але вийди ти назовні, І налий серця ти повніТією любов’ю, коханням моїмТи мене в обіймах, мене обігрій!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


Твір на тему: Я не думала
Я не думала
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email