|  | 

Я вибираю професію (твір-роздум)

Професію я ще не вибрала. Поки що не кваплюся – усе-таки три роки навчання в школі попереду. Але батьки вважають, що час мені вже задуматися про своє майбутнє. І я іноді задумуюся…

Ще рік тому я марила про кар’єру тенісистки. Я обожнювала цю гру. Обожнюю і зараз. Але якось само собою так сталося, що я зрозуміла – Мартини Хингіс з мене не вийде.

Адже одна справа – ходити на тренування два-три рази на тиждень і зовсім інше – займатися спортом постійно, присвячувати йому увесь свій час, “викладатися” цілком. Потрібно жити тенісом – тільки тоді можна домогтися успіху в ньому. Я б так не змогла. І я залишила цю витівку…

Виходить, що тенісисткою я не стала тому, що зрозуміла: цей вид спорту – не частина мого життя, а просто хобі. Я не вкладала в нього свою душу – і він мені цього не простив. Отже, щоб бути фахівцем у чомусь, потрібно віддавати себе своїй справі… Чи вийде в мене це? Як мені бути?

Ким стати? Я перебираю всі можливі варіанти. Мама каже, що зараз найпрестижніша освіта – юридична або економічна. Зовсім не уявляю себе нотаріусом або адвокатом!

Та й правознавством не цікавлюся. Не вийде з мене юриста! Що в нас далі? Ага, економіка. До речі, мій двоюрідний брат навчається на економічному факультеті, і коли він вимовляє слова “логарифм”, “інтеграл”, “валовий продукт” або “ПДВ”, то я розумію, що скоріше вмру, чим буду наслідувати його.

Не дружу з математикою, та й з економікою теж. Як кажуть, “душа не лежить”. А до чого вона в мене “лежить”? “До телевізора”, – сміється мій батько.

До телевізора? Так… Мені, звичайно, завжди хотілося працювати на телебаченні, але щоб усерйоз замислюватися про це… Вірніше, я замислювалася, але відразу гнала від себе цю думку.

Стати журналісткою… тобто тележурналісткою – це щось з області фантастики. У всякому разі, я завжди вважала, що це вдається тільки дуже талановитим, дуже розумним і дуже сильним людям. Чи зможу я? Чи зможу вступити на факультет журналістики, потім – “прорватися” на телебачення, потім – робити вдалі, цікаві репортажі?

Постараюся. Я знаю, що творча робота – то для мене. І головне – ніякої математики.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4.50 out of 5)

Твір на тему: Я вибираю професію (твір-роздум)
Я вибираю професію (твір-роздум)
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email