|  | 

Як я пік млинці (твір-опис)

У нас на кухні уздовж стіни висять обробні дошки. Одну з них бабуся бере, коли готує щось із м’яса; іншу – для овочів; є і спеціальна дошка для риби. Дошки стемніли від часу, в них багато щербин від ножів. Але однією дошкою жодного разу ще не користувалися, хоча висить вона на стіні давно. На ній випалений малюнок – щеня.

На її зворотній стороні напис: “Дорогій неньці в день 8 Березня від Степана”. Степан – це мій батько. Бабуся сказала, що коли він був таким, як я, то захоплювався випалюванням по дереву. І ще він любив допомагати на кухні й навчився куховарити.

Я готувати не вмів та й не любив, але отут мені захотілося здивувати домашніх своїми кулінарними здібностями. Одного разу, коли я залишився в будинку сам, вирішив спекти млинці. Я бачив, як печуть млинці бабуся і мама, і мені здалося, що ця справа неважка. У кулінарній книзі я прочитав рецепт, у холодильнику знайшов усі продукти.

Я злегка підігрів молоко в каструлі, змішав із розбитими яйцями, насипав борошна, додав цукор, сіль і ретельно все розмішав. Мені здалося, що тісто занадто рідке, тоді я знову додав борошна. Нарешті настав відповідальний момент випікання млинців.

Бабуся глибокою ложкою ллє на сковорідку тісто, потім погойдує її, розподіляючи масу рівномірно, але я для економії часу почав лити в сковорідку тісто просто з каструлі. “Може, млинець буде товстуватий, – подумав я, – але це не лихо, головне, щоб було смачно”. Перевернути млинець і зняти його зі сковороди я не зміг. Вийшло, як у тому прислів’ї: кому сирого тіста.

Ні перший, ні наступний млинець не спеклися в мене як годиться. Я обпік пальці і вже був не радий, що взявся за ці млинці. Кінець моїм мукам поклала бабуся.

Ввійшовши до кухні, вона сплеснула руками й ойкнула. І було від чого: я весь у борошні, на тарілці, у сковороді шматки погано випеченого тіста, чад у кухні.

“Хотів зробити сюрприз”, – пояснив я. Мені здавалося, що бабуся повинна була розгніватися. Але вона принесла з кімнати фотоапарат і спочатку сфотографувала мене: “Гарна буде пам’ять. Колись своїм дітям покажеш”.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

Твір на тему: Як я пік млинці (твір-опис)
Як я пік млинці (твір-опис)
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email