|  | 

“Якби я був президентом” твір-міркування 4 клас

<

p>1 варіант Президент – це глава країни, тому на ньому лежить велика відповідальність за всіх громадян країни. Якби я став президентом країни, я б намагався зробити з неї успішну та сильну державу. Особливу увагу я би приділяв освіті, тому що тільки та країна може стати сильною, що має освічених та культурних громадян.

Як президент, я би неодмінно контролював здійснення усіх прийнятих законів та ніколи б не давав обіцянок, яких неможливо виконати. Люди, що живуть в моїй країні варті поваги та шанобливого ставлення, адже саме тоді в них буде розвиватись почуття гордості за свою Батьківщину.

<

p>2 варіант Я переміг на виборах. Я тепер – Президент. Я запевняю вас, дорогі мої громадяни, що з цього моменту наше з вами життя поміняється.

Так, ви багато разів чули солодкі обіцянки та нездійсненні плани. Я не обіцяю краще життя, я закликаю вас разом боротися з труднощами, бо їх виникне багато. Зі свого боку я покладу усі свої сили на ваш захист: культурний, фінансовий, економічний.

Я працюватиму день і ніч, щоб ваше життя було наповнено справедливістю, гордістю за свою батьківщину та мирним небом над головою.

<

p>3 варіант Я дуже хотів би стати Президентом своєї країни, щоб нарешті допомогти своїм громадянам стати справжньою нацією. Я би заборонив усі війни між Західною та Східною частинами країни. Я би повністю змінив керівництво, набравши туди тих людей, хто справді переживає за свою країну і прагне її розвитку. Я би давав гранти на нові наукові та технічні розробки, щоб наші вчені не їхали до інших країн, а розвивали свою батьківщину.

Я би зробив усе від мене залежне, щоб моя Країна ніколи більше не була маріонеткою інших держав, а сама стала гарним прикладом.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3.50 out of 5)


Твір на тему: “Якби я був президентом” твір-міркування 4 клас
“Якби я був президентом” твір-міркування 4 клас
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email