|  | 

Якої мудрості навчає давньогрецький байнар Езоп?

6 клас

БАЙКА У СВІТОВІЙ ЛІТЕРАТУРІ

За легендами, Езоп був благородний, розумний, умів слухати людей, співчувати їм. Природа не наділила його вродою: він був кривий, горбатий, та мав неоціненний скарб – розум. Його можна назвати мудрецем, який в алегоричній формі розкриває людям їхні вади й недоліки побудованого ними суспільства.

Свої дивні й цікаві притчі, захоплюючі історії давньогрецький байкар викладав так, що сприймалися вони напрочуд легко. Можливо, саме тому ось уже багато століть його твори з цікавістю читають люди різного віку.

Езоп викриває кривдників, які прагнуть прикрити свої ганебні вчинки різними прискіпуваннями до беззахисних людей, висміює ледарів, дурнів, які заважають жити нормально. У байках Езопа висувається багато проблем, важливих для людського буття. Показуючи різні недоречності в житті, розкриваючи особливості людської поведінки, байкар вчить, як потрібно жити правильно.

Тож вірно сказав римський байкар Федр, послідовник Езопа: “В Езопа вчіться, добрі люди”. І, продовжуючи думку римського автора, слід доповнити: “Читайте, думайте, робіть висновки, і тоді все буде добре у нашому житті”.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)

Твір на тему: Якої мудрості навчає давньогрецький байнар Езоп?
Якої мудрості навчає давньогрецький байнар Езоп?
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email