|  | 

Якою я уявляю школу майбутнього – IІ варіант

II варіант

Школа майбутнього… Це повинна бути велика тла споруда. В ній буде не тільки спортивний зал, ще й басейн, різні тренажери. Кабінети, мабуть, теж

Будуть мати не такий вигляд, як у сучасній школі. Може, не буде дошки, а замість неї буде екран. І парти не будуть стояти рядами, а півколом, або в шаховому порядку. І будуть це навіть не парти, а столи з комп’ютерами або з безліччю кнопок. А може, взагалі вчитися учні будуть вдома за допомогою тих же комп’ютерів.

Сидячи вдома, будуть слухати, робити вправи і надсилати їх до вчителів за допомогою комп’ютера. Здаєш потрібну кількість заліків, тестів, контрольних – і тебе переводять до наступного класу. Можна вчитися за індивідуальною програмою. Самому вибрати предмети, знання з яких хочеш вдосконалити. Тим, хто більш талановитий, можна буде за один навчальний рік пройти кілька класів, або певні предмети вивчити глибше і швидше. І тоді не потрібно буде слухати вдесяте те, що ти давно зрозумів, а можна іти вперед.

Якщо ти хворів і щось пропустив, або не зрозумів якусь тему, вмикаєш потрібний канал – і знову слухаєш пояснення викладача. Мабуть, багато предметів можна буде вибирати самому, але якісь будуть обов’язкові для вивчення усіма. Отже, навчання в школі майбутнього буде більш диференційоване.

Воно буде враховувати вподобання, побажання, здібності учнів. І це добре не тільки для учнів, їх батьків, учителів, але й для країни. Бо якщо людина займається тим, що їй подобається, в неї це краще виходить, вона досягне більшого успіху. Врешті-решт, Україна буде мати більше професіоналів, людей, які працюватимуть із задоволенням.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

Твір на тему: Якою я уявляю школу майбутнього – IІ варіант
Якою я уявляю школу майбутнього – IІ варіант
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email