|  | 

Якщо у серце попадають скалки дзеркала троля (За казкою Г. Х. Андерсена “Снігова королева”)

Казка про Снігову королеву – моя улюблена казка Г. К. Андерсена. Я читала її багато разів, і кожного разу пригоди маленької Герди примушували хвилюватися. Але найбільше я співчувала Каєві, в серце якого попала скалка дзеркала троля. Веселий і добрий від природи, на очах читача він перетворювався на безжалісного і жорстокого егоїста.

Кай перестав розуміти красу життя. Дивлячись на троянду, він помічав лише хробака, який точив її. І в людях він бачив лише вади і жорстоко сміявся над ними. Навіть Герду, яка любила його всім серцем, він дражнив і доводив до сліз. Йому подобалося дивитися на сніжинки: їх чіткі, правильні лінії здавалися йому втіленням досконалої краси.

Не відчував Кай, що краса та позбавлена життя. Кай опинився у палаці Снігової королеви. Там він побачив дзеркало розуму, яке королева вважала кращим дзеркалом на світі. Вона пообіцяла Каєві, що він зможе володіти усім світом, якщо з холодних льодяних уламків складе слово “вічність”.

Але як Кай не старався, нічого у нього не виходило. Не бажали крижинки утворювати те слово. Любов, вірність, самовідданість Герди врятували Кая, розтопили кригу, яка вкривала його серце, розплавили скалку дзеркала троля.

Кай озирнувся навкруги й уперше помітив, як безлюдно в палаці Снігової королеви. Він пригорнувся до Герди, а та плакала і сміялася від радості. Тоді крижинки самі собою утворили слово, яке так довго не міг скласти Кай. Виходить, що вічність – це не холодна незмінна краса, а любов і здатність творити добро.

Тільки вони можуть врятувати людину “зі скалкою дзеркала троля у серці”.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

Твір на тему: Якщо у серце попадають скалки дзеркала троля (За казкою Г. Х. Андерсена “Снігова королева”)
Якщо у серце попадають скалки дзеркала троля (За казкою Г. Х. Андерсена “Снігова королева”)
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email