|  | 

Яскравість і сила поетичних образів у поезії М. Вінграновського “Грім”

Микола Вінграновський – поет, прозаїк, знавець і співець природи. Ще з дитинства він відзначався допитливістю та веселою вдачею, мав надзвичайний хист бачити те, що інші не завжди помічають. Він відчував неповторну красу природи, людську доброту.

М. Вінграновський – майстер поетичних пейзажів. У його поезіях немає різкої грані між людиною і природою. У вірші “Грім” автор оживив природу, звичайний грім показав зовсім несподівано.

Маючи багату уяву і фантазію, поет малює грім у вигляді дядька, який допомагає деревам, озерам, ярам: А потім хмару опустив на сад наш на щасливий і натрусив зі сливи слив, щоб легше було сливі. Пряма мова, використана в поезії, олюднює текст, дієслова надають почуття руху, бадьорості та життєрадісності. Поет користується звуковими повторами для створення поетичної картини грому: Була гроза, і грім гримів, він так любив гриміти, що аж горів, що аж тремтів на трави і на квіти.

Своєю поезією М. Вінграновський стверджує, що природа прекрасна, треба лише бачити цю красу, і закликає берегти та цінувати її.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4.00 out of 5)

Твір на тему: Яскравість і сила поетичних образів у поезії М. Вінграновського “Грім”
Яскравість і сила поетичних образів у поезії М. Вінграновського “Грім”
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email