|  | 

Здоров’я дитини залежить від спілкування з матір’ю

Чим більше ви пестите і нежіте свого малюка, чим краще у нього згодом буде здоров’я, а ваш власний матеріальний достаток при цьому не настільки важливий. До такого висновку прийшли вчені з Brandeis University в штаті Массачусетс. Раніше вчені встановили, що ростуть у бідних кварталах діти більш часто страждають від різних хронічних хвороб в дорослі роки. Тепер уже дослідників цікавило, чому деяким дітям вдається йти наперекір цьому тренду. З’ясувалося, що міцне здоров’я залежить в більшій ступені не від матеріального достатку сім’ї, а від рівня стресу, якому піддається дитина.

Саме це і призводить в подальшому до розвитку таких небезпечних недуг, як діабет, інсульт або підвищений кров’яний тиск. А ось у дорослих людей, які виросли поряд з люблячими матерями, здоров’я набагато краще. Як вважають вчені, це пов’язано з рівнем, стратегії взаємодії з проблемами і самоповаги, яким турботливі мами вчать своїх дітей.

Ці дані були отримані на основі аналізу здоров’я 1000 дорослих на предмет наявності хвороб, пов’язаних з низьким соціально-економічним статусом (діабет, інсульт і т. п.). Крім того, дослідники протягом 10 років стежили за 1200 людьми, щоб подивитися, як материнська турбота і увага впливає на формування міцного здоров’я людини в цілому. І хоча низький дохід сімей, відсутність або часткова можливість отримувати кваліфіковану допомогу і займатися профілактикою свого здоров’я відігравали важливу роль, материнська любов теж виявилася найціннішим джерелом здоров’я як фізичного, так і психічного.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3.50 out of 5)

Твір на тему: Здоров’я дитини залежить від спілкування з матір’ю
Здоров’я дитини залежить від спілкування з матір’ю
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email