|  | 

Значення творчості – Олесь Терентійович Гончар

Олесь Терентійович Гончар (1918-1995 pp.)

Значення творчості

Олесь Терентійович Гончар – всесвітньо відомий письменник і громадський діяч. Його високо гуманістичні твори вражають глибиною і масштабністю мислення. Письменника турбує не тільки доля рідної України, а й доля всього людства.

Уже в першому своєму визначному творі – трилогії “Прапороносці” устами своїх героїв він гнівно засудив війни і все те зло, яке вони приносять людству.

У його творах основним об’єктом дослідження є людина. Людські вчинки і людські помисли, людська велич і людська чистота – ось чим захоплюється письменник! Він обвинувачує як загальнолюдське зло, так і антиморальні прояви окремих людей, вважаючи, що найменша підлість може згодом перерости у велику біду, яка здатна призвести до трагедії багатьох людей або навіть людства в цілому.

Вболівання за долю людини, високий патріотизм і гуманізм – ось найяскравіші ознаки творчості Олеся Гончара.

Перу письменника належить значна кількість романів, повістей, оповідань, новел, критичних нарисів та статей. Твори перекладені більше як 40 мовами світу. Все прогресивне людство шанує прогресивні тенденції його творчості.

Внутрішнім пафосом письменника-патріота сповнені сторінки однієї з останніх книжок Олеся Гончара “Чим живемо. На шляхах українського відродження”. У добірці статей, передмов, виступів, вибраних з доробку 60-90-х pp., розкривається не тільки громадянська і творча позиція письменника, а і людське єство видатного майстра прози.

Відданий син України, Олесь Терентійович Гончар присвятив їй багатство і щедрість свого таланту і свою синівську любов. ?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

Твір на тему: Значення творчості – Олесь Терентійович Гончар
Значення творчості – Олесь Терентійович Гончар
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email