|  | 

ЗОЛОТІ ПРАВИЛА ВИХОВАННЯ В СІМ’Ї

Повага до індивідуальності дитини (врахування бажань, інтересів, потреб), її самостійності, допомога у пошуку шляхів виходу зі складних ситуацій; Формування системи цінностей та збереження в сім’ї емоційного комфорту; Підвищення психологічної освіти батьків, набуття знань, урахування індивідуальних та вікових особливостей дитини; Забезпечення тісного взаємозв’язку і взаємодії зі школою та іншими дитячими колективами. Лише дружні, відкриті стосунки дитини з батьками, взаємодопомога, турбота та увага забезпечать добрі відносини в сім’ї, бажаний результат виховання. Пропоную розгадати загадку:

“Вона немає ціни. Вона збагачує тих, хто її одержує, не збіднюючи тих, хто її дарує. Вона продовжується одну мить, пам’ять же про неї часто зберігається надовго.

Немає таких багатих, які могли б прожити без неї, і немає таких бідних, які б не стали багатші її милістю! Вона створює щастя в домі, атмосферу доброзичливості у справах і служить паролем для друзів. Разом з цим її не можна купити, випросити, позичити чи вкрасти, бо вона являє собою таку цінність, яка не принесе ніякої користі, якщо тільки не буде йти від чистого серця”.

Так що ж це?

Звичайно ж, посмішка!

Посміхайтесь!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

Твір на тему: ЗОЛОТІ ПРАВИЛА ВИХОВАННЯ В СІМ’Ї
ЗОЛОТІ ПРАВИЛА ВИХОВАННЯ В СІМ’Ї
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email