|  | 

Зустріч 2 – х класів з депутатом сради А. І. Дерев’янком

Моє село – перлина Дніпропетровщини

Маленька крапелька величної держави

Моє село, багато є таких!

Зазнало лиха, бідувань і слави,

Воно живе і вічно буде жити!

Рядками цього вірша нещодавно була розпочата година спілкування, проведена в 2 – х класах (класні керівники Пономаренко Ольга Віталіївна, Овсієнко Любов Олексіївна) на тему : “Моє село – перлина Дніпропетровщини!” Вона була присвячена 80 річниці Дніпропетров – ської області.

Учнями, їх батьками, спільно з класними керівниками організована фотовиставка “Моє село сьогодні і в минулому “. Діти познайомилися з життям наших предків та сучасних жителів Миколаївки.

На годину спілкування запросили депутата сільської ради, заступника директора СТОВ ” Злагода” Дерев’янка Анатолія Івановича. Він детально познайомив дітей з технологіями обробітку землі, сьогоднішніми врожаями зернових, сучасною технікою.

Готуючись до зустрічі з Анатолієм Івановичем, діти випробували себе в ролі поетів : вони склали віршики про рідне село. Щирі рядки про маленьку батьківщину прозвучали з вуст Дмитра Чуприни, Софії Петрик, Наталії Стригун.

Не обійшлося без цікавої розмови про особисте життя Анатолія Івановича. Дітей цікавило все : початок діяльності, служба в армії, навчання, родина.

На добрий спомин про зустріч діти подарували гостеві сувенір і сфотографувалися разом.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

Твір на тему: Зустріч 2 – х класів з депутатом сради А. І. Дерев’янком
Зустріч 2 – х класів з депутатом сради А. І. Дерев’янком
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email