|  | 

Міні-твір Зашелестів дощ” у художньому стилі

Ось сонце сховалося за хмари, небо стало сірим та низьким. У повітрі повіяло прохолодою. За кілька хвилин перші краплі дощу вдарили об землю. Вони були величезні! Асфальт під ногами став схожим на тканину у горошок, проте ненадовго.

Дощ посилився й швидко намочив все навкруги. Дощ зашелестів по листві дерев, по пелюстках квітів, забарабанив по дахах будинків, постукав у кожне вікно. Разом із дощем прийшли свіжість, чистота та оновлення, ніби він змив не лише багатотижневий пил з доріг, а й втому з людських душ.

Твір “Зашелестів дощ” варіант 2

Першими наближення дощу відчули птахи. Ще недавно вони весело щебетали та кружляли високо над містом, аж ось раптом посідали на гілки, поховалися під стріхами, розпушили пір’я.

Навколо запанувала тиша, і серед неї почулося, як перші краплі дощу зашелестіли по листю дерев. Вони на секунду завмирали на місці, а далі швидко стікали по гладкій поверхні, ніби пірнали вниз, залишаючи по собі тоненький слід вологи. Дощ умив усе навкруги – дороги та будинки, рослини та людей, що забули вдома парасольки.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)

Твір на тему: Міні-твір Зашелестів дощ” у художньому стилі
Міні-твір Зашелестів дощ” у художньому стилі
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email