|  | 

Твір на тему “Весна в рідному краї”

Твір “Весна в рідному місті”

Я живу у великому місті, де життя вирує незалежно від пори року. Тут завжди на вулицях багато людей, які спішать у справах, багато транспорту на дорогах, вулиці тісно заставлені будинками, димлять підприємства.

Та коли у моєму місті настає весна, воно стає по-справжньому чарівним. Заквітають та зеленіють численні дерева на вулицях та проспектах, у парках та садах.

Довгі алеї каштанів та диких яблунь ціле місто обертають на один великий квітучий сад. І квітують не лише дерева, а й квіти на клумбах – тюльпани, нарциси, бузок. З настанням весни в місті активно прибирають сміття, білять бордюри на стовбури дерев, фарбують загородження.

Навесні жителі міста стікаються у парки та сквери, до водойм, щоб відчути пробудження природи, послухати співи птахів, позбирати букети квітів, побути на свіжому та теплому нарешті повітрі.

Хто виїжджає в передмістя, може піти в лісок за грибами. Ми фотографуємо красу навколо, щоб мати змогу милуватися нею в будь-який час.

Я дуже люблю весну в рідному місті, бо вона робить його прекрасним.

Твір “Весна в рідному селі”

Я дуже люблю весну. Вона приносить із собою тепло. Поступово природа повертається до життя після зимової сплячки. Чорна земля вкривається зеленою травою, з’являються квіти, на деревах розпускається листя.

У нашому селі весна дуже гарна, особливо, коли заквітають сади, бо сади в нас густі, з численними плодовими деревами. Весна – це час пробудження природи та початку польових робіт. Люди починають засаджувати городи, худобу виводять пастися на луги. На поля виїжджають комбайни та сіялки, цілий день чутно їхнє гудіння.

Сходить лід з річки, що тече край села, і люди починають рибачити. У лісі, що знаходиться поруч із селом, у травні повно грибів, всі приносять додому повні відра. З неприємностей, що приносить із собою рання весна, це розмиті земляні дороги.

Неможливо пройти вулицею та зберегти взуття чистим. Та зрештою все підсихає.

З весняним теплом до села повертаються птахи.

Звідкись вилазить мошкара, гудуть бджоли на пасіках. У цей час всі жителі села дуже бояться, щоб не трапилася гроза та не повибивала пилок з квітів, бо тоді сади не дають врожаю. А коли дерева оцвітають, дощу радіють, бо він живить землю та допомагає рости усьому, що посаджали.

Навесні ми все більше часу проводимо на відкритому повітрі – працюючи чи гуляючи. День стає довгим, погода приємною, заняття різноманітними.

Особливо сильно хочеться бути на природі – у лісі чи на річці, бо саме там прихід весни відчувається найбільш яскраво.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)

Твір на тему: Твір на тему “Весна в рідному краї”
Твір на тему “Весна в рідному краї”
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email