|  | 

Будинок, де “живуть книжки” – IІ варіант

6 клас

II варіант

В кожному місті, великому чи маленькому, навіть у селі, є будинок, в якому живуть книжки. Ви вже здогадалися, що де – бібліотека. Кожна людина в своєму житті відвідує цей будинок безліч разів.

Звісно, хтось частіше заходить до бібліотеки, а хтось – менше. Але немає такої людини, яка б не була в цьому “храмі знань” хоча б один раз.

Чому людина йде до бібліотеки? На це питання легко відповісти, бо саме в книжках міститься різна інформація. Про що б ти не захотів дізнатись, усе можна знайти в книжках. Недарма книгу називають духовним скарбом людства. Нещодавно ми з класом, напередодні Дня української писемності, ходили до бібліотеки ім.

Кірова. Скільки там цікавих книжок! Але не тільки з книжками ми познайомились, а й із газетами, журналами. Нам і часу не вистачило, щоб переглянути хоча б ті, які одразу привернули нашу увагу.

У бібліотеці нам розповіли про ті давні часи, коли почали створювати книжки. Це були справжні витвори мистецтва! Кожна книга створювалася багато років, бо писалася від руки. А яке було оформлення! Книжка оздоблювалася золотом, сріблом, коштовним камінням.

Сьогодні література друкується набагато швидше, але її значення не зменшилось. З книжок, журналів і газет ми дізнаємось і про історичні події, і про сучасне життя, і про різні науки, і про мистецтво, і про тварин, і про техніку… Всього просто не перерахуєш, але узагальнити можна – все це називається інформацією, без якої людина не буде розвиненою, сучасною.

Отже, ходімо до “храмів знань”, до будинків, де “живуть” книжки!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


Твір на тему: Будинок, де “живуть книжки” – IІ варіант
Будинок, де “живуть книжки” – IІ варіант
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email