|  | 

ІЗ ДЖЕРЕЛ НАРОДНОЇ МУДРОСТІ

УКРАЇНСЬКА ЛІТЕРАТУРА

ІЗ ДЖЕРЕЛ НАРОДНОЇ МУДРОСТІ

Усна народна творчість, яку називають ще фольклором, – це колективна творчість народу. З покоління в покоління передаються народні пісні, думи, казки, легенди, перекази, оповідання, приказки та прислів’я, загадки. У фольклорі відбито творчий досвід кожного народу, його духовну культуру.

Це справжня скарбниця народної мудрості.

Безперечно, автором будь-якого народного твору колись давно була конкретна людина, яка склала казку чи першою заспівала пісню, їх перейняли інші люди, від них навчилися їхні діти, онуки. І так цей процес триває безперервно, із покоління в покоління. Передаючи в усній формі народний твір, кожна людина вносила щось своє, змінювала, додавала чи скорочувала частину тексту. Але основа твору зазвичай зберігалася. З часом ім’я першого автора забувалося, та й інші оповідачі так само залишалися безіменними.

Пізніше з’явилися збирачі фольклору – освічені люди, письменники, вчені, які записували народні співанки, прислів’я та приказки, видавали їх окремими книгами.

Усну народну творчість збирають і записують і в наш час.1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

Твір на тему: ІЗ ДЖЕРЕЛ НАРОДНОЇ МУДРОСТІ
ІЗ ДЖЕРЕЛ НАРОДНОЇ МУДРОСТІ
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email