|  | 

Мій улюблений твір мистецтва – ІV варіант

І V Варіант

Віктор Михайлович Васнецов – мій улюблений російський художник. Його картини переносять нас у світ народних казок, легенд, пісень, билин.

А моя улюблена картина Васнецова “Богатирі” – це живописне поетичне сказання про рідний народ та його хоробрих воїнів, безсмертних героїв. Зміст великого полотна навіяний російськими народними казками, легендами, билинами. Художник створив величний груповий портрет билинних воїнів. У цих мужніх богатирях живописець змалював найкращі риси російського національного характеру – силу і добродушність, поважність і великодушність. Кожен з них прекрасний сам по собі.

Поважний та неквапливий богатир Ілля Муромець. Хитрий, молодий і красивий О. Попович. Відрізняється богатирською воїнською доблестю Добриня Никитіч. Вони на богатирському виїзді вдивляються у степову далечінь, чи немає де ворога.

Такі ж у них і коні: могутні й жваві.

Коли я дивлюсь на них, мені передається велика сила, що йде від картини. Я дуже багато читав легенд про цих відомих богатирів, в моїй уяві вони поставали саме такими, якими їх намалював В. М. Васнецов.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 2.50 out of 5)

Твір на тему: Мій улюблений твір мистецтва – ІV варіант
Мій улюблений твір мистецтва – ІV варіант
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email