|  | 

Твір на тему Мій улюблений вид спорту

Твір на тему Волейбол мій улюблений вид спорту

Мій улюблений вид спорту – це волейбол. Саме в цьому спорті я надзвичайно гарний і спритний. Волейбол для мене – це не просто захоплення чи хоббі, це – моє життя, без якого мені було б не просто нудно, було б просто нецікаво жити і я б зростав ледачим і не розвиненим фізично. Волейбол – дуже цікавий вид спорту, і там, в принципі як і у всіх іграх, є свої власні правила, яким треба підкорятися. У волейболі потрібно бути не просто швидким, потрібно бути спритним і мати досить добре розвинену реакцію.

Реакція важлива, хоча б тим, що якщо не хочеш отримувати по обличчю треба буде ловити м’яч швидко і відразу.

Волейбол – вид спорту дуже цікавий, і він не здається таким важким, якщо вміти в нього грати. Гра проста, правила такі, що саме мінімальне число граючих людей – шестеро. Три знаходяться по одну, а три інших – по іншу сторону волейбольної сітки.

Кожен гравець повинен дотримуватися правила гри і знати точне своє місце. Інакше гра не вийде.

Я граю у волейбол найчастіше в школі, але ще раніше я ходив в спеціальну секцію спортивну. Волейбол – це важлива частина мого життя. Я граю в нього досить багато, а тому мені здається, що я надзвичайний професіонал – фахівець цієї справи.

Твір на тему Гімнастика – мій улюблений вид спорту

В моєму житті багато різних захоплень, але саме гімнастика виділяється з усіх моїх захоплень. По-перше, гімнастика – це вид спорту, який мені дуже близький, адже я не тільки обожнюю гімнастів, я ще вчуся на гімнастку, відвідую спеціальну спортивну школу. По-друге, гімнастика – це дуже красиво, так як наше тіло може бути настільки гнучкими і тонким, варто тільки захотіти. І, звичайно ж, по-третє, я не уявляю своє життя без гімнастики.

Це важливий чинник у моєму юному житті.

Для мене, як для жінки, дуже важливо зберегти красу тіла і себе, щоб бути впевненою в собі до кінця своїх днів. Я вважаю, що краса і гімнастика пов’язані разом. Тому я з радістю займаюся цим незвичайним заняттям. Також, у мене є кумири серед знаменитих спортивних людей.

Вони мене надихають, і при цьому я намагаюся у всьому наслідувати їм, принаймні, у професійних якостях. Такі люди мають багато тренуватися, намагатися бути кращими у всьому, а також, ніколи не лінуватися. Адже таке майстерність здобувається не з роками, а з сильними сторонами людини, і його найкращими якостями.

Я хочу стати гімнастом, так як ця професія здається мені дуже піднесеною і незвичайною. Саме тому й хочу вчитися все сильніше і краще.

Твір на тему Баскетбол – улюблений вид спорту

В житті кожен шукає своє. Багато про щось мріють, розуміючи, що навряд чи коли-небудь зможуть цього досягти, а деякі продовжують наполягати на своїй мрії. У цих випадках і проявляється людина до кінця, тобто – по-справжньому.

Баскетбол – моє улюблене заняття. Це спортивна гра, яка дуже сильно мене захоплює. Мій зріст – відносно не високий, але й не малий. І все ж я хотів би бути вище, як мої кумири – баскетболісти.

Саме тому я вірю, що той, хто стрибає і грає саме на цю гру – буде незабаром високим.

В цій спортивній грі я правила, які дуже цікаві. Вони стосуються того, що справедливість – у першу чергу. Ця гра розвиває реакцію, швидкість, гнучкість.

Баскетбол – гра, яка захоплює і займає мене. Коли граю в цю гру, я відчуваю свою перевагу, над тими, хто програє або не зовсім розбирається в грі. Може, це і не дуже чесно, але мені подобаються ці відчуття. Крім того, ця гра тренує мою реакцію, а також – моє тіло.

Я хочу бути здоровим і повноцінним людиною. А тому – я вже давно вибрав правильний шлях – здоровий спосіб життя. Не хочу хворіти, або бути слабким, тим більше, я враховую – чоловік.

А на мою думку – вони просто зобов’язані бути сильними. І я хочу бути саме таким – здоровим, міцним, добре грає в баскетбол, одним словом, – повноцінною людиною.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)

Твір на тему: Твір на тему Мій улюблений вид спорту
Твір на тему Мій улюблений вид спорту
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email