|  | 

Моя кімната (твір-опис)

Узагалі моя кімната не зовсім особисто моя, тому що в ній стоїть телевізор. А телепередачі дивляться й батьки. Але у всьому іншому хазяїн тут я. Тут знаходяться мій письмовий стіл, книжкова шафа і книжкові полиці, диван, на якому я сплю, невеликий столик-тумбочка, де зберігаються мої ігри. Поруч – велике крісло, забравшись у яке з ногами, я люблю читати. А головне – в моїй кімнаті є куточок, де стоїть магнітофон і висять на стіні дві карти, різні таблички й цікаві мені картинки.

Хочу пояснити, що це за таблички. Я їх давно колекціоную. Наприклад, є такі: “Без стуку не заходити”, “Ідучи – гасіть світло”, “У нас не палять”, “Дотримуйтеся тиші” тощо. Висять вони просто так, без системи. Я знаходив їх на різних розвалах, деякі мені дарували.

Мама час від часу погрожує, що викине, але мені вони подобаються.

Одна з двох карт – це карта нашої області. Я люблю іноді відшукувати на ній селища, річки, про які щось почув, відзначати місця, де вже побував. Я дуже люблю свою кімнату і, коли їду куди-небудь, незабаром починаю за нею нудьгувати.

В ній улітку завжди прохолодно, тому що у вікна заглядають два величезних каштани, а взимку тепло й затишно завдяки гарячій стінці каміна.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

Твір на тему: Моя кімната (твір-опис)
Моя кімната (твір-опис)
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email