|  | 

Мої захоплення (твір-роздум на морально-етичну тему)

Кожний народ, дбаючи про свое майбутні, прагне передані наступним поколінням усі свої знання і досвід. Тому звертаємося ми до фольклору, цієї мудрості народної, вчимося народним ремеслам. Кожний вид народного мистецтва збагачує наших сучасників. А взагалі, нашому поколінню поталанило, бо живемо у цивілізованому світі, маємо безліч інформації про життя не тільки своєї держави, а і різних країн і народів. Саме наявність різноманітної інформації дає змогу мені і моїм ровесникам займатись улюбленою справою, обирати собі заняття до смаку.

Мої батьки вважають, що дитина повинна сама обрати собі улюблену справу. А оскільки всі діти талановиті, то батьки повинні направити дитячі таланти в належному напрямку. Змалечку я виявляв хист і до малювання, і до музики, і до спорту. Тому батькам було дуже важко водити мене до ізостудії, музичної школи і в басейн одночасно.

Врешті-решт довелося обирати між трьома захопленнями. Я не міг визначитись – і захопився технікою. У гуртку авіамоделювання мені дуже подобалося.

Досвідчені керівники вчили гуртківців проектувати і збирати авіамоделі. Але я, на жаль, далі однієї моделі не пішов, більше роздивлявся моделі інших, ніж робив власні. Я приходив додому і сідав за малювання.

Врешті-решт усім стало зрозуміло, що у мене хист до малювання. Я відновив свої заняття в ізостудії, але ненадовго, бо був єдиним хлопчиком серед багатьох дівчаток. Я сердивєя на весь світ, грубість ставала нормою поведінки. Сам пояснити свій стан я не міг, тільки на зло всім обмальовував паркани і стіни в кімнаті. Я думаю, що мої батьки чинили правильно, що не сварили мене.

А одного разу батько повів мене в музей образотворчого мистецтва. Більшість художників, картини яких ми бачили, були чоловіками. Я почав цікавитись життям видатних художників, дізнався, які перешкоди вони долали, щоб займатись малюванням. Я відновив заняття в ізостудії, а згодом вступив до школи, де навчався образотворчому мистецтву.

Відтоді у мене два захоплення – малювання і книги. Спочатку я читав про художників, а потім захопився історичними романами та книгами серії “Життя славетних людей”. Я люблю спорт, не відмовляюся від перегляду хороших телепередач, цікавлюсь новинами музичного життя.

Взагалі, я вважаю, що сучасна людина повинна бути всебічно розвиненою. Але над усе я люблю малювати. Увесь свій вільний час я присвячую своєму улюбленому захопленню. Під час літнього відпочинку, у вихідні дні, під час подорожей з сім’єю або друзями я ніколи не забуваю свій етюдник, адже нові місця і нові враження повинні залишитися не тільки в пам’яті, а і на моїх роботах.

Невдовзі моїм однокласникам необхідно буде зробити життєвий вибір. Я думаю, що свій вибір я вже зробив, я мрію стати художником. Упевнений! що моє дитяче захоплення не було випадковим, я не мислю себе без малювання.

Сподіваюсь, що мені поталанить.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4.00 out of 5)

Твір на тему: Мої захоплення (твір-роздум на морально-етичну тему)
Мої захоплення (твір-роздум на морально-етичну тему)
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email