|  | 

Пісенна творчість України

Український народ гордий і мужній, завзятий і сміливий, дотепний і веселий. Свої найщиріші почуття і сподівання вклав він у пісні. Народна пісня – це “геніальна поетична біографія українського народу”. З пісень промовляє добра, щедра і прекрасна душа народу; в них відобразилися такі ідеали, як любов до Батьківщини, ненависть до будь-якого гноблення, мужність і відвага у боротьбі з ворогами, прагнення до соціального і національного визволення.

У народних піснях “…вилилася вся минула доля, весь справжній характер України”. Тому і сприймаються вони як живі свідки тривожного життя наших предків. Пісня супроводжувала своїх творців від колиски до могили. Нема такої події і такого почуття, які не були б оспівані у пісні. Про чарівну красу і силу української пісні захоплено відгукувалися видатні діячі культури багатьох країн світу.

Я із задоволенням читаю народні твори, слухаю їх у виконанні бабусі, вчу напам’ять. Вони допомагають мені пізнати життя народу, вчать розуміти і любити вітчизняне мистецтво, збагачують духовно.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3.00 out of 5)

Твір на тему: Пісенна творчість України
Пісенна творчість України
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email