|  | 

Прогулянка з маленькою дитиною взимку

Малюки повинні багато гуляти – ця рекомендація педіатрів загальновідома. Свіже повітря діє на дитину заспокійливо, підвищує загальні захисні сили організму, поліпшує обмінні процеси. Під дією сонячного світла в дитячій шкірі виробляється вітамін Д. У зимовий час перші прогулянки можна здійснювати при температурі до -5 С.

Багато дітей погано переносять сильний вітер, туман, мороз, тому з настанням холодів деякі мами різко скорочують час прогулянок, побоюючись простудних захворювань. Але навіть в осінньо-зимовий період прогулянка може бути корисною і приємною для дитини, якщо правильно до неї підготуватися. Прогулянка з маленькою дитиною взимку не тільки корисна, але й важлива.

Хвилини або годинник? На думку педіатрів, якщо за вікном вище + 10 ° С, дитина може проводити на свіжому повітрі до чотирьох годин на день. Якщо температура від 5 до 10 градусів тепла, перебування на вулиці з дитиною потрібно скоротити до години-півтори.

А якщо термометр показує від 0 до -5 С, то гуляти з малюком перших місяців життя не стоїть. З дитиною 6-12 місяців можна гуляти при температурі до -10 С. Сон на свіжому повітрі, безумовно, сприятливий для дитини, але тільки за умови, що малюк одягнений тепліше, ніж для активної прогулянки. Дітям старше року рух тільки на користь – воно розганяє кров і покращує теплообмін.

Тому, якщо дитина активна, прогулянку можна продовжити. Вибираємо гардероб Побоюючись переохолодження, деякі мами старанно загортають малюка в багатошарові одягу. Це неправильний підхід: одяг сковує руху, дитина не загартовується і може перегрітися. Він починає потіти, переохолоджується – гак і до застуди недалеко.

Бажано, щоб у холодну пору року весь одяг малюка складалася з трьох шарів: натільна білизна – для комфорту, один шар теплого одягу – для зігрівання, верхній одяг – для збереження тепла та захисту від вітру, вологи. Для дітей, які гуляють в колясці, необхідний четвертий шар одягу – ковдру. Для білизни кращий вибір – бавовняні тканини, для основного костюма – шерсть. Верхній одяг купуйте по сезону і відповідно віку малюка – це може бути утеплений синтепоном або натуральними волокнами комбінезон, костюм або конверт Речі, призначені для холодів, не повинні бути занадто вільними (з великим запасом справжні і ширині).

Одягайте дитини тепліше, ніж одягаєтеся самі, але не більше, ніж на один слон. Найнеобхідніше У холодну пору року вимоги до дитячої сумці, яку Мама бере па прогулянку, змінюються. Потрібно не тільки взяти з собою дитяче харчування, а й зберегти його теплим. Всі напої для дітей в осінньо-зимовий період необхідно зберігати в термосумці або контейнерах для пляшечок. Особливо зручні в цьому плані сумки, оснащені відділенням з термоізоляцією.

Термочашкі-поїльники підтримують первинну температуру напою, тому довше зберігають якість дитячого харчування, навіть у холодну пору. Разом термочашка і термосумка будуть протягом кількох годин підтримувати температуру дитячого харчування на прийнятному рівні. Восени погодувати малюка грудьми на вулиці – важка і не завжди безпечна для здоров’я мами завдання. Продовжити природне вигодовування, не перериваючи прогулянки, можна, якщо зцідити молоко завчасно, помістити його в пляшечку або герметичний контейнер і взяти з собою на прогулянку в термосумці. Особливо зручно, якщо конструкція молокоотсоса дозволяє зціджувати молоко відразу в пляшечку – це економить час зборів на прогулянку і зменшує ймовірність потрапляння бактерій у молоко.

Точно так само слід зберігати і страви прикорму – пюре, соки, Герметичні контейнери в термосумці і чиста ложечка – необхідні речі, якщо ви вирішили восени влаштувати пікнік з малюком на природі. При температурі нижче нуля годувати малюка на вулиці небажано: під час смоктання він дихає активніше, і повітря не встигає зігрітися. Гуляти або не гуляти? Хвороба з високою температурою – протипоказання для будь прогулянки.

Сильний дощ, вітер, сніг та інші сезонні негаразди можуть на якийсь час відстрочити прогулянку. Не варто виходити в холодну пору року на вулицю з малюком відразу після вакцинації або інших медичних маніпуляцій.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 2.50 out of 5)

Твір на тему: Прогулянка з маленькою дитиною взимку
Прогулянка з маленькою дитиною взимку
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email