|  | 

Рекомендації батькам гіперактивних дітей

У своїх відносинах із дитиною дотримуйтеся “позитивної моделі”. Хваліть її в кожному випадку, коли вона цього заслужила, підкреслюйте успіхи. Це допоможе зміцнити в дитини впевненість у власних силах. Уникайте повторень слів “ні” і “не можна” . Говоріть стримано, спокійно і м’яко.

Давайте дитині тільки одне завдання на певний відрізок часу, щоб вона могла його завершити. Для підкріплення усних інструкцій використовуйте зорову стимуляцію. Заохочуйте дитину до всіх видів діяльності, що вимагають концентрації уваги.

Підтримуйте вдома чіткий розпорядок дня. Час прийму їжі, виконання домашніх завдань і сну повинний відповідати цьому розпорядкові. Уникайте по можливості скупчень людей. Перебування у великих магазинах, на ринках, у ресторанах тощо чинить на дитину надмірно стимулюючий вплив. Під час ігор обмежуйте дитину тільки одним партнером.

Уникайте неспокійних, гучних приятелів. Оберігайте дитину від стомлення, оскільки воно призводить до зниження самоконтролю і наростання, гіперактивності. Давайте дитині можливість витрачати надлишкову енергію.

Корисна щоденна фізична активність на свіжому повітрі :тривалі прогулянки, біг, спортивні заняття.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3.00 out of 5)

Твір на тему: Рекомендації батькам гіперактивних дітей
Рекомендації батькам гіперактивних дітей
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email