|  | 

Твір-опис за картиною Т. М. Яблонської “Хліб”

Ця картина створена 1949 року і зберігається у Третьяковській галереї в Москві. Це дуже жива картина, хоч, можливо, зображене на ній не зовсім сучасне. Та не в цьому річ. Художниця відтворила яскравий сонячний день у селі. Це дуже щасливий день – і це відчувається у яскравості картини.

Вона золота: жовті, червоні фарби, яскраво-білі хустки на головах жінок, сонце виблискує на білих кофтинах селянок, які збирають хліб! Сонця і неба на картині не видно, а що сонця багато в усьому – це очевидно. Воно навіть у посмішці дівчини, яка обернулася, наче її покликав фотограф. Інші (а їх понад десятеро) працюють, не роздивляючись навколо. Вони засипають зерно в мішки, поспішаючи завантажити його на машини, що видніються далі.

Та й кінь чекає, мабуть, своїх мішків. Уже чимало зібрано, та є ше зерно, мабуть, урожай непоганий. І трудівниці, радіючи врожаю, працюють із вогником – про це свідчить променистий тон усієї картини. Головне в ній, на мою думку, – світлий, святковий настрій, задоволення від наслідків своєї праці.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

Твір на тему: Твір-опис за картиною Т. М. Яблонської “Хліб”
Твір-опис за картиною Т. М. Яблонської “Хліб”
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email