|  | 

Зустріч із письменником (твір-розповідь за літературою рідного краю)

Харків – великий промисловий і культурний центр України. Я щасливий, що живу в цьому місті, де є багато музеїв, театрів, де живе багато цікавих людей: учених, письменників, художників. Нещодавно до нашого класу завітав харківський поет Юрій Іванович Стадниченко. Дружба цього поета з учнями нашої школи вже триває десятиліття.

Поет любить спілкуватися з молоддю, а ми, учні, любимо слухати вірші у його виконанні. Ю. Стадниченко – письменник-патріот, який веде велику роботу з молоддю, дбає про українське слово, якого хвилює майбутнє нашої країни. Поет запитує у себе і у своїх земляків: Не в тривозі без упину, Як у житті уже було, Кому залишим Україну І рідне слово і село? Тому мова про загальнолюдські цінності, про виховання людини-пат-ріота пронизує всю творчість поета.

Поет-харків’янин не може не писати про своє місто. Мене дуже хвилюють поезії, у яких оспівано Харків, його вулиці. Особливо мені подобається вірш “Весняний Харків”: Коли в наше місто приходить весна, Схвильоване серце не знає спокою. Іду я по місту – пора чарівна! Іду я Сумською, Іду гомінкою Сумською…

Ми з однокласниками сиділи тихо, затамувавши подих, бо у віршах звучали знайомі назви вулиць рідного міста, виражалися близькі нам почуття. Я переконаний, що ця зустріч запам’ятається нам на все життя.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4.00 out of 5)

Твір на тему: Зустріч із письменником (твір-розповідь за літературою рідного краю)
Зустріч із письменником (твір-розповідь за літературою рідного краю)
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email