|  | 

ДАВИДОВІ ПСАЛМИ Скорочено

ПСАЛОМ 1 Благословенна людина, яка не ходить на раду нечестивих і не стоїть на шляху грішних, і не сидить на зібранні розпусників. Тільки в законі Божому його воля, і тільки про нього він думає день і ніч! І буде він як дерево, посаджене біля води, що приносить свій плід вчасно, і листя якого не в’яне, і у всьому, що він не робить, досягне успіхів. Але не так – нечестиві; вони – як порох, розметений вітром.

Тому не встоють нечестиві на суді, і грішники – в зібранні праведних. Бо знає Господь шлях праведних, а дорога нечестивих загине. ПСАЛОМ 149 Співайте Господу пісню нову; хвала йому в зібранні святих. Веселиться Ізраїль, згадуючи свого Творця; сини Сіону радіють за свого Царя. Хвалять його ім’я, радіючи; на тимпані й гуслях співають славу йому. – – Бо добрий Господь до народу свого, уславлює смиренних спасінням. І торжествують святі у славі, і радіють на ложах своїх. І хай буде славослів’я Богу в устах їхніх, і меч двосічний в руці їхній.

Для того, щоб вершити помсту народам, покарання племенам. Замикати царів їх в кайдани, і вельмож їхніх в пута залізні. Проводити над ними суд писаний (за законами Божими).

Честь ця – всім святим його. Алілуя.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4.00 out of 5)

Твір на тему: ДАВИДОВІ ПСАЛМИ Скорочено
ДАВИДОВІ ПСАЛМИ Скорочено
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email