|  | 

Любов Т. Шевченка до України (за поезією “Садок вишневий коло хати…”)

Тарас Шевченко все життя мріяв жити в Україні, а сам довгі роки поневірявся у чужих краях. Перебуваючи у Петербурзі в казематі, він згадує рідний край, вишневі сади, лісні, працьовитих людей. І все це він. відтворив у невеличкому вірші “Садок вишневий коло хати…”. Поет палко любив Україну, бо тільки любляча людина могла намалювати таку чудову картину, перебуваючи за гратами; Садок вишневий коло хати. Хрущі над вишнями гудуть.

Плугатарі з плугами Йдуть. Співають ідучи дівчата, а матері вечерять ждуть. Т. Шевченко у такому короткому вірші зумів передати мальовничу картину, у якій злилися життя людини і природи. Він наклав один образ на інший, і перед нами постав український весняний вечір зі своїми неповторними кольорами і звуками.

Гудуть хрущі – і все оживає, садок заповнюється білим цвітом, Малює автор образи плугатарів, дівчат, що співають пісню, матері, що чекає свою сім’ю на вечерю. Поезія “Садок вишневий коло хати…” – один із небагатьох творів Т. Шевченка, де змальована ідилічна картина українського села без кріпаччини і панів. Мабуть, автор передав світлий спогад із дитинства.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

Твір на тему: Любов Т. Шевченка до України (за поезією “Садок вишневий коло хати…”)
Любов Т. Шевченка до України (за поезією “Садок вишневий коло хати…”)
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email