|  | 

НОВИЙ РІК ЯСЛОВА ГРУПА

Під музику діти заходять до залиВедуча: ну-мо до залу прошу малят, чекає ялинка своїх ясельнят. Подивіться малята, яка гарна у нас ялиночка, які на ній іграшки і кульки, і зірочки. І ви малята, дуже гарні. Ось які сніжиночки білесенькі і зайчата малесенькі.

А давайте разом для нашої ялиночки пісеньку заспіваємо. Пісня “Ялиночка”Гарно для ялиночки співали, а можна із нею ще у гру пограти. Ось ялиночка стоїть, вогниками вся горить. А притопнуть каблучки, згаснуть зразу вогники (гаснуть).Плескай, плескай, говори – ти ялиночко, гори! (загорається)Двічі грають і сідають на місцяВедуча: Подивіться, малята, хтось сидить біля нашої ялиночки на пеньочку, хто це? Діти: Зайчик.

Ведуча: Іди, зайчику до нас. (Ні). Малята, зайчик боїться, давайте заспіваємо йому пісеньку, щоб він нас боятися перестав. Пісенька “Зайчик”Зайчик: я маленький зайчик, бачу зайченяток. Тож давайте разом будем танцювати. Хай ялиночка горить, зайченяток веселить.

Танок хлопчиків “Зайчики”Лисичка (підкрадається у кінці таночка): Ви дивіться на зайчат, захотіли виступать. Лапками тут розмахались, морквами тут розкидались. Я прийшла вас привітати, зайців буду обнімати…Ведуча: ти, лисичка, не хитруй, краще з нами потанцюйПарний танокВедуча: що ж, і малята у нас є, і звірята, Діда Мороза тільки немає, треба нам його покликати. Давайте усі разом…(.кличуть).Дід Мороз: Добрий день, мої малята, Дід Мороз прийшов на свято, Подаруночки для вас Дід Мороз в мішку припас. Ведуча: Сідай, Дідусю, і послухай, як діточки у нас співати уміють.

Пісня “Морозець”Дід: дуже гарно співали дітки, а танцювать уміють? Ведуча: звичайно, подивися, які у нас гарні сніжиночки на свято прилетіли. Танок “Сніжинки”Ведуча: А ще наші дітки гарно уміють віршики розказувати, ось послухай. Вірші Діду МорозуВедуча: Малята так довго тебе чекали, Дідусю, ти пограєш у ігри з ними? Дід: Так, звичайно, ось сідайте у санчата.

Гра “Санчата”Ведуча: дідусю, ми тобі і співали, і танцювали, і вірші розказували, гралися, а що ще ти нам приготував? Дід: я веселий Дід Мороз подарунки вам приніс. Ось вони біля ялинки, у Дідусевій торбинці.

На торбинці лисичка сидитьДід: ану лисичка, віддай мені мішечок із подаруночками! Лисичка: що підняли шум і гам, подарунки не віддам! Дід: треба лисичку нам налякати, щоб вона втікла. Давайте разом поплескаємо голосно.(плескають)Лисичка: що підняли шум і гам, подарунки не віддам! Дід: тепер, малята, давайте ніжками потупаємо.(тупають)Лисичка: що підняли шум і гам, подарунки не віддам!

Дід Мороз: малята, а знаєте, кого лисичка найбільше любить? Півника! Давайте ми з вами гарненько покукурікаємо як півник: “ку-ка-рі-ку!”Лисичка: ой, півничок десь поблизу…Нюхає повітря і виходитьДід: ось і ваші подаруночки, малята, приготуйте ваші ручки.(роздає подарунки).Дід: А тепер мені час іти далі подаруночки роздавати. Підростайте, не хворійте, слухайте маму і тата, а на наступний рік я знову прийду до вас.

Дід Мороз виходить під музикуВедуча: дідусь пішов, але залишив нам гарну ялинку, давайте обійдемо іще раз нашу красуню і вже нас зачекалася наша групова кімната. Обходять навколо ялиночки і йдуть до групи

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4.50 out of 5)

Твір на тему: НОВИЙ РІК ЯСЛОВА ГРУПА
НОВИЙ РІК ЯСЛОВА ГРУПА
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email