|  | 

Обережним будь завжди

В період з 11по 15 червня цього року в Покровському дошкільному навчальному закладі ” Казка” проходив Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності. Перед початком Тижня завідуюча виступила перед вихователями зі вступним словом. Вихователям ще раз було рекомендовано всі заплановані заходи проводити на відповідному методичному рівні. Були надані методичні рекомендації щодо проведення заходів та дотримання тематики Тижня,

Всі задіяні вихователі склали плани роботи на тиждень в яких передбачили заходи різні за змістом та формою.

Педагогічний колектив підготував та провів для дошкільників різноманітні заходи: заняття, спостереження, бесіди, читання художніх творів, проведення ігор та ігрових вправ. Основною тематикою цих заходів було ознайомлення та навчання дітей обережному поводженню з вогнем, правилам користування електричними та газовими приладами, діям в разі виникнення пожежі, правилами дорожнього руху, тощо.

Музичний керівник Ємельянов С. І. та вихователь Оводенко О. В. підготували змістовну розвагу для дошкільнят “Немає лиха, коли все тихо!” . В зрозумілій, ігровій, цікавій формі дітям повідомили та нагадали правила пожежної безпеки. Дробот В. М. – керівник служби з охорони праці закладу, провів практичне заняття, щодо користування вогнегасником та нагадав правила пожежної безпеки для співробітників ДНЗ, також розповів дітлахам про небезпеку, яку може призвести недбале поводження з вогнем і ознайомив з правилами поводження при пожежі. Було наголошено, що батьки та вихователі повинні постійно навчати дітей безпеці життєдіяльності та правил пожежної безпеки.

Потім вихованці нашого садочку продемонстрували свої знання з правил пожежної безпеки, уміння правильно набрати номер пожежної служби “101” та здійснити виклик на разі пожежі. Також з малятами старшої групи виховатем Литвиненко Л. В., Вороненко А. П. проводилася гра “Юні пожежники”.

Також серйозна увага у дошкільному закладі приділяється роботі з

Безпеки дорожнього руху. Найдієвішим засобом виховання маленького пішохода є приклад поведінки на дорозі батьків та оточуючих.

Від того, настільки добре дитина засвоїла правила безпечної поведінки на вулиці, як застосовує їх у реальній ситуації на дорозі, залежить її здоровя, а іноді навіть життя. Про це повинні пам’ятати і педагоги і батьки. Для того щоб сформувати певні правила та навички у дітей вихователями нашого закладу створені розвивальні середовища з безпеки руху в групах.

Під час практичних занять їз використанням макетів, а також в автомістечку, що обладнаний на території дитячого садка вихователі ознайомлювали дітей з правилами поведінки на вулиці. Розповідали про правила дорожнього руху, використовуючи розповіді з життя, спеціально підібрані сюжети з художньої літератури та відомих мультиплікаційних фільмів Протягом цього тижня, а також і всього року проводилася роз’яснювальна робота і з батьками наших вихованців, щодо безпеки життєдіяльності дітей. Батькам пропонувалися такі заходи, як індивідуальні бесіди, збори, консультації, папки-пересувки, стенди, дні відкритих дверей.

Треба зазначити, що такі змістовні заходи, як проведення тижня знань з основ безпеки життєдіяльності, в яких приймають участь діти, батьки, педагогічний колектив ДНЗ приносять велику користь для наших дітей. Діти – це наше майбутнє. І ми, дорослі, маємо можливість навчити дітей особистої безпеки, навчити розумінню того, що найважливіше для людини – це здоров’я та життя.

Завідуюча Покровським ДНЗ ” Казка” Полякова Л. С.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4.00 out of 5)


Твір на тему: Обережним будь завжди
Обережним будь завжди
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email