|  | 

Плекаймо у дітей любов до рідного краю!

Шановні батьки, рідні наших вихованців! Сьогодні напередодні свята нашого міста, нам хотілося б, щоб ви приділили трохи часу і уваги розмові про Україну, наш рідний край Слобожанщину, і, звичайно ж, рідне місто Харків. Я гадаю, що не для кого не є таємницею, що батьківщина починається з рідної домівки, рідної вулиці, рідного міста. І саме від того, чи зможемо ми вкласти у душі наших малюків любов до нашого краю, повагу до його історії та традицій, дбайливе ставлення до оточення: тварин та рослин, будівель, пам’ятників, просто до стежок і доріг, дитячих майданчиків – саме від цього залежатиме майбутнє нашого міста: чи буде воно рости і розквітати, чи занепадати, засмічуватись, заростати бур’яном, втрачати своє історичні та культурне значення. Так, ми можемо говорити багато, але часто стикаємось з тим, що нам не вистачає знань, щоб цікаво розповісти про Харківщину, часу та грошей, щоб повести дитину на екскурсію, придбати та прочитати цікаві історичні книги.

Саме тому, нам хотілося б трохи ознайомити вас з програмою з краєзнавства, яку ми намагатимемось втілити в процесі нашої навчально-виховної роботи з малюками. Крім того хотілося б зрозуміти, наскільки ви обізнані з історією та культурою українського народу, та запропонувати вам невеличкий пізнавальний матеріал з цієї теми. Тому почнемо наш невеликий конкурс знавців: – Скільки кольорів на державному прапорі України? – Як розміщено кольори, що символізують?

– Опишіть герб міста Харків – Скільки років місту Харкову? – Розкажіть відомі вам легенди про виникнення міста Харкова. – Опишіть цікаві місця та історичні пам’ятки Харкова – Чи знаєте ви, які відомі діячі культури, мистецтва діяли на Харківщині – Які ремесла були здавна поширені на Харківщині, і які вулиці завдячують їм своїми назвами? Не слід забувати і про те, що Конвенкцією ООН про права дитини та Конституцією України чітко прописані права дитини на відпочинок і обов’язки батьків щодо цього, а саме:  Піклуватись про здоров’я дітей… організовувати прогулянки в природу  допомагати дітям здобувати знання про свою країну, довкілля:

Відвідувати зоопарк, ботанічний садок, відвідувати разом музеї міста, виставки тощо… Бажаємо Вам натхнення і радості у спільному пізнанні свого краю, його історії, адже саме спільна діяльність дуже зближує дітей та дорослих. Любімо наших малюків, дбаємо самі та вчимо їх дбати про благополуччя рідного краю.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


Твір на тему: Плекаймо у дітей любов до рідного краю!
Плекаймо у дітей любов до рідного краю!
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email