|  | 

СВЯТО – ПОДОРОЖ У КРАЇНУ ДОБРОТИ

Мета. Формувати чуйність, доброту, милосердя. Виховувати культуру поведінки, ввічливість, Повагу до дорослих.

Вітання гостей. Вчителі. Ранок!

Сонце в небі піднімається… Наші класи із гостями вітаються! Діти. Ми вас вітаємо, ми вас вітаємо! Весь другий і четвертий клас наш щиро промовля.

Ми вас вітаємо, ми вас вітаємо!- Бажаємо щастя і добра! Вчитель.

На доброті існує світ І добротою пахне хліб, І мирне небо, в школу йти- Це також вияв доброти… І до дітей любов, свята- Це чистота і доброта.

Вітання друзів. А тепер доторкніться один до одного, усміхніться один одному й подаруйте чудовий настрій. (Учитель торкається до першої дитини, а діти далі до своїх друзів по черзі – ланцюжком.) Учителі.

Коли ми даруємо добрі слова, чудовий настрій, тепло своїх долоней іншим нам стає теж добре, тепло і затишно на душі. Учениця. Я всміхаюсь сонечку! Діти (всі) здрастуй, дороге! Ученищ.

Я всміхаюсь квіточці! Діти (всі) Хай вона росте! Учениця. Я всміхаюсь дощику! Діти (всі) Лийся, мов з відра!

Ученищ. Друзям усміхаюся! Діти (всі) Зичим всім добра. Учитель. Доброта – це слово із сонечком схоже.

Воно зігріває, огортає теплом душу живої істоти, робить життя ясним, світлим, радісним. Сьогодні ми казковим поїздом поїдемо в гості до Доброти. Друзі, поспішаймо в путь! Увага!

Увага! Відходить потяг до країни Доброти. Просимо пасажирів зайняти свої місця. (Начальник поїзда дає свисток, піднімає жезл.

Провідник піднімає жовтий прапорець. Діти стають один за одним і імітують рухи поїзда. Звучить грамзапис пісні “Голубой вагон”). Діти.

Увага! Увага! Поїзд прибув до країни Доброти!

Цариця Доброти. Добрий день, діти! Я – Цариця Доброти. Вітаю вас!

Але я хочу попередити, що шлях у мою Країну буде нелегким. Щоб його подолати і отримати ключі від країни Доброти треба виконати завдання, які є на цій чудовій квітці. За кожне завдання ви будете одержувати частину ключика.

Чим швидше ви зберете з цих частин цілий ключик, швидше потрапите у чарівну Країну Доброти. А там на вас чекає… Щасливої вам дороги!

Отож, вирушаємо!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

Твір на тему: СВЯТО – ПОДОРОЖ У КРАЇНУ ДОБРОТИ
СВЯТО – ПОДОРОЖ У КРАЇНУ ДОБРОТИ
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email