|  | 

Вплив музики на людину

Давно відомо, що музика здатна впливати на стан людини. Вона може породжувати у нас деякі емоції і відчуття. Із цим фактом погоджуються усі дослідники.

Однак, не зважаючи на усі досягнення у вивчені впливу музики на організм людини, а також на всі інші живі організми, дослідники із різних наукових інститутів світу продовжують проводити різні експерименти і дослідження, щоб ще більше дізнатися про цей вплив. Так, з’ясувалося, що музика здатна впливати на живі організми, як негативно, так і позитивно.

У свій час Девід Елкін, – американський вчений-медик, довів, що велике значення має сама музика. Наприклад, гучний, пронизливий звук, негативно впливає на живі організми. Його експерименти показали, що під впливом такої музики призупинявся ріст рослин.

А риба, піддана впливу так званої “важкої музики” у поєднанні із миготінням світла, взагалі здохла. Не менш цікаві результати він отримав під час експериментів із водою. Коли ставив колбу наповнену водою біля музичної колонки, з якої лунали симфонії Бетховена і Моцарта, то кристали води набували гарної і правильної форми. А коли навпаки, включав важкий рок, то вода наче замерзала, і її кристали набували вигляду страшних осколків.

Так само музика впливає і на людину.

У 2001 році, фахівці колледжу Макгілл на підставі своїх експериментів, дійшли досить цікавого висновку. Вони з’ясували, що під час прослуховування улюблених композицій у головному мозку стають активними ті ж самі ділянки, що і під час заняттям сексом і споживанням їжі.

У недалекому 2010, вчені із США провели дослідження, яке наштовхнуло їх на висновок, що улюблена музика поліпшує психічний і фізичний стан людини.

У наша час вплив музики використовують навіть у медицині. Були випадки, коли за допомогою прослуховування улюбленої музики, хворі швидко ставали здоровими. Також музику використовують у рекламі, кіно, і т. д.

Отже, музика дійсно здатна впливати на наш організм, при чому, і негативно, і позитивно. Все залежить від нас самих.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4.00 out of 5)

Твір на тему: Вплив музики на людину
Вплив музики на людину
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email