|  | 

Характеристика другорядних образів п’єси “Дикий Ангел” Олексія Коломійця

Сини Ангела. Петро, Федір та Павлик – роботящі та чесні. На них сильно позначився батьків вплив, і вони несвідомо наслідують його. Наприклад, дача Петра – копія оселі Ангелів.

Уляна, Таня. Дружина Платона Уляна є вірною помічницею свого чоловіка в усіх питаннях. Вона несе на своїх плечах усі господарчі питання, все знає Про своїх дітей, кожного підтримує. Але Уляна безперечно поділяє погляди на виховання свого чоловіка, тільки є чуйнішою й турботливішою. Таня – працьовита, розумна, дотепна і гостра на язичок, мріє стати стюардесою.

Вона – єдина, хто вголос, хоча і жартівливо, висловлює протест проти батькових методів виховання, називаючи деякі його вчинки “феодальними” й іронізуючи з “експропріації” зарплати. Проте донька глибоко поважає батька, любить і розуміє його. Виконуючи всі його вимоги, вона про це не шкодує.

Маляр. Маляр – чоловік Клави, працьовита і не обділена талантом людина, життя якої, на жаль, склалося не дуже щасливо. Маляр вміло заробляв гроші, поки дружина навчалася в медінституті, терпляче і наполегливо намагався їй допомогти. Він створив затишну оселю, утримує родину і дуже любить доньку. Але Маляр не витримав, і його душу почав точити цинізм і егоїзм.

Потроху він почав пиячити, втрачаючи все найкраще, що в ньому було. В родині починаються сварки, образи і навіть бійки. Підкреслюючи зміни, які відбулися в Малярі, автор “перетворює” його очі з “озер із іскорками сонця” у “вилупкуваті”.

П’єса “Дикий Ангел” відзначається художньою своєрідністю: уміло загострений, напружений сюжет з несподіваними поворотами; гостро актуальний конфлікт; використані засоби контрасту у протиставленні персонажів (Ангел – Крячко). Автор зацікавлює читача динамічними діалогами (Ангел – Клоков), змістовними монологами з глибоким підтекстом (монологи Ангела, Крячка, Ліди, Маляра). Драма О. Коломійця “Дикий Ангел” порушує такі актуальні питання, як проблема відповідальності за власну працю, поведінку, спосіб життя перед собою і перед суспільством, майбутніми поколіннями.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4.00 out of 5)

Твір на тему: Характеристика другорядних образів п’єси “Дикий Ангел” Олексія Коломійця
Характеристика другорядних образів п’єси “Дикий Ангел” Олексія Коломійця
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email