|  | 

Анкета для батьків

Шановні батьки! Сподіваюсь на співробітництво з Вами і прошу надати

“батьківську інформацію” про Вашу дитину.

Ваші П. І. Б.____________________________________________________________________

Які, на Ваш погляд, здібності розкрилися у Вашої дитини в процесі навчання? У чому вони виявляються?_________________________________________________________________________________ Чим цікавиться Ваша дитина?____________________________________________________________________ Чи звертається Ваша дитина по допомогу, виконуючи домашні завдання? Якщо так, то до кого частіше і з якого приводу конкретно?___________________________________________________________________________________ Який, на Вашу думку, обсяг домашніх завдань (потрібне підкресліть):

Великий і дитина з ним не справляється; Посильний для виконання; Невеликий і може бути збільшений.

Який рівень власної організованості Вашої дитини (потрібне підкресліть):

Вона все робить без нагадувань і вчасно; Іноді мені потрібно нагадувати і контролювати; Без нагадувань вона сама нічого не робить.

Як, на Вашу думку, чи відповідають шкільні оцінки здібностям дитини? Чому?________________________________________________________________________________________ Чи є у Вашої дитини проблеми зі здоров’ям, через які вона може відчувати об’єктивні труднощі у навчанні?_____________________________________________________________________________________ Чи є у Вашої дитини постійні обов’язки по господарству? Які?_________________________________________________________________________________________ Які види покарання застосовуються в Вашій родині? Які діють краще?

Які гірше? _____________________________________________________________________________________________ Які форми заохочення застосовуються в родині?_______________________________________________________________________________________ Чи є у Вашої дитини бажання йти до школи? Чому?________________________________________________________________________________________ Чи є у Вас потреба у співробітництві з вчителями, класним керівником, психологом? Вкажіть конкретно з ким і з якого питання._____________________________________________________________________________________ Дякую за відвертість!

Класний керівник –

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

Твір на тему: Анкета для батьків
Анкета для батьків
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email