|  | 

Консультація для батьків

Ви запитували :Які права мають батьки щодо доступу і
Контролю за роботою дитячого садка?
Ми відповідаємо:

З метою узгодження в інтересах дитини вимог, дій дошкільного закладу і сім’ї, як суб’єктів її виховання, батьки активно залучаються до педагогічного процесу. Спільна робота батьків та педагогів (консультації, бесіди, батьківські збори, Дні відкритих дверей, сімейні свята, відкриті заняття для батьків тощо) допомагає створити доброзичливу атмосферу взаємостосунків.

Відповідно до Закону “Про дошкільну освіту” батьки є учасниками навчально-виховного процесу у сфері дошкільної освіти.

Батьки мають право вибирати дошкільний навчальний заклад та форму здобуття дитиною дошкільної освіти, обирати та бути обраними до органів громадського самоврядування дошкільного навчального закладу, звертатись до відповідних органів управління освітою з питань розвитку, виховання і навчання своїх дітей, захищати законні інтереси своїх дітей у відповідних органах і суді.

Відповідно до Інструкції з охорони життя та здоров’я дітей у дошкільних навчальних закладах хвіртка та ворота дитсадка, вхідні двері закладу повинні бути зачиненими. Забороняється допускати на територію закладу та у приміщення сторонніх осіб. Батьки не повинні входити до групових кімнат без потреби.

З будь-яких питань радимо звертатися до керівника дошкільного навчального закладу.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

Твір на тему: Консультація для батьків
Консультація для батьків
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email