|  | 

ГАЛИНА МАЛИК (нар. 1951 р.)

УКРАЇНСЬКА ЛІТЕРАТУРА 5 клас

СВІТ ФАНТАЗІЇ ТА МУДРОСТІ

ГАЛИНА МАЛИК (нар. 1951 р.)

ПИСЬМЕННИЦЯ КАЗКОВОГО ДИТЯЧОГО СВЯТА

Сучасна українська письменниця Галина Миколаївна Малик, як і Олена Пчілка, Іван Франко, Василь Симоненко та багато інших майстрів слова, перші дитячі книжки почала писати для своїх дітей. У них вона розповідала чудесні казкові історії, які не тільки розважали читачів, а й передавали дітям важливу житейську мудрість. З героями її творів увесь час трапляються неймовірні пригоди, відбуваються небезпечні та радісні події.

Такі історії стали цікавими українським дітлахам і навіть дорослим, тому що багато думок письменниці є важливими для всіх.

У творчому доробку Галини Малик – “Незвичайні пригоди Алі в країні Недоладії”, “Подорож у королівство сяк-таків”, “Злочинці з паралельного світу”, “Злочинці з паралельного світу – 2″, ” Вуйко Йой і Лишиня”, “Вуйко Йой і Страшна-Велика Кука”, серія невеликих поетичних збірок для дітей та багато інших цікавих творів.

Сьогодні ти почнеш знайомитися з цікавою повістю-казкою “Незвичайні пригоди Алі в країні Недоладії”. За цією казкою авторка створила також інтерактивні* книжки, аудіозапис творів і комп’ютерні розвивальні ігри. Про невгамовну Алю знають не тільки українські діти, а ще й хлопчики та дівчатка Іспанії, Італії, Франції, Німеччини та інших країн.

1. Опрацюй форзац на початку підручника. Звідки родом письменниця Галина Малик?

2. За допомогою Інтернет-порадника на форзаці в кінці підручника знайди електронний варіант казки “Незвичайні пригоди Алі в країні Недоладії”.

* Інтерактивна книжка – це електронна книжка, яка поєднується з грою.1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

Твір на тему: ГАЛИНА МАЛИК (нар. 1951 р.)
ГАЛИНА МАЛИК (нар. 1951 р.)
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email