|  | 

Квітка-семикольорівка – Відгук про прочитану книгу з елементами переказу

Книги роблять наше життя яскравіше і цікавіше. А ще вони вчать нас любові, добру і сміливості.

Одна з моїх улюблених книг – “Квітка-семикольорівка” Валентина Катаєва. У ній розповідається про дівчинку Женю, яка одного разу прожила дуже незвичайний день. Все почалося з того, що Женя на прохання мами пішла до магазину за бубликами. Дівчинка купила їх, але по дорозі всі бублики з’їв собака, за яким Женя чомусь погналася.

Через якийсь час дівчинка зупинилася, і зрозуміла, що заблукала. Тут їй допомогла добра старенька, яка подарувала їй чарівну квітку з 7 пелюстками різного кольору. Ця квітка могла виконувати бажання. Варто було тільки вимовити:

Лети, лети пелюстка Через захід на схід, Через північ, через південь Повертайся, зробивши круг. Лише торкнешся ти землі – Бути по-моєму звели! Женя спочатку погралася з 6 пелюстками, придумуючи різні незвичайні бажання: негайно повернутися додому з бубликами; зробити цілою розбиту мамину вазу; злітати на Північний полюс і повернутися звідти додому; зібрати всі іграшки світу, а потім повернути їх до магазинів.

І лише сьома пелюстка допомогла хлопчикові Віті, з яким Женя познайомилася у дворі. Він кульгав, а пелюстка виконала бажання Жені: “Вели, щоб Вітя був здоровий!” І хлопчик видужав, а Женя зраділа і зрозуміла, що це і було найправильніше бажання. Адже з його допомогою Женя знайшла нового друга!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 2.50 out of 5)

Твір на тему: Квітка-семикольорівка – Відгук про прочитану книгу з елементами переказу
Квітка-семикольорівка – Відгук про прочитану книгу з елементами переказу
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email